اعتراض بحرینی ها به فرمول یک

۲۳فروردین۱۳،

پلیس بحرین صدها تظاهرات کننده را که شب قبل در اعتراض به برگزاری مسابقات فرمول یک در بحرین در ورودی شهر منامه تجمع کرده بودند با گاز اشک آور و گلوله پلاستیکی متفرق کرد.

پایگاه خبری العام: پلیس بحرین صدها تظاهرات کننده را که شب قبل در اعتراض به برگزاری مسابقات فرمول یک در بحرین در ورودی شهر منامه تجمع کرده بودند با گاز اشک آور و گلوله پلاستیکی متفرق کرد.

 تظاهرات کنندگان که به دعوت جنبش انقلابی جوانان ۱۴ فوریه به خیابان آمده بودند شعار می دادند: «مسابقات شما جرم است» و «ملت خواهان سرنگونی رژیم است» و «حمد باید سرنگون شود».

درگیری زمانی صورت گرفت که نیروهای امنیتی برای متفرق کردن تظاهرات کنندگان متوسل به زور شدند و در مقابل تظاهرات کنندگان به سوی نیروهای امنیتی بطری های آتشزا پرتاب کردند.

قرار است بعد از ظهر امروز جمعه نیز در حومه شیعه نشین منامه تظاهراتی به دعوت جمعیت الوفاق بزرگ ترین حزب شیعی در بحرین برگزار شود.

تعدادی از مناطق و روستاهای بحرین از دوشنبه قبل، شاهد برپایی تظاهرات علیه برگزاری مسابقه فرمول یک در منامه بود. پیش از آغاز مسابقات سال قبل فرمول یک در بحرین نیز اوضاع متشنج شد و مردم به خیابان ها ریختند


مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.