اعتراض به نحوه بازدید جهانگیری از چادر زلزله زدگان در مقایسه با رهبر

بازدید امروز جهانگیری معاون اول رییس جمهور از مناطق زلزله‌زده کرمانشاه و ورود او با کفش به چادرهای زلزله‌زدگان با واکنش کاربران در شبکه های مجازی همراه بود. این در حالیست که مقام معظم رهبری در بازدید از چادر زلزله زدگان حتی عکاسانی را هم که قصد داشتند با کفش وارد چادر ها شوند مورد عتاب قرار دادند
https://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2017/11/e1de13827572d5d806da667af3e5f7fb.jpg

به گزارش پایگاه خبری ممتاز نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حدود دو هفته از حادثه دلخراش زلزله کرمانشاه می گذرد. زلزله پرقدرت ۷٫۳ ریشتری که به کشته شدن ۴۸۳ نفر و زخمی شدن بیش از ۹۰۰۰ نفر منجر شد. در اثر این حادثه خانه های زیادی تخریب و خسارت مالی فراوانی به ساکنان وارد شد.

از همان روز حادثه مسئولان کشور از هلال احمر تا ارتش، سپاه و بسیج و … به همراه مردم اقصی نقاط کشور دست به دست هم دادند و به یاری زلزله‌زدگان شتافتند؛ اما این حادثه نیز با حاشیه‌هایی همراه بود که واکنش کاربران فضای مجازی را به همراه داشت. پس از حضور با تاخیر “آخوندی”، وزیر راه و شهرسازی دولت فعلی در مناطق زلزله‌زده که باعث دلخوری زلزله‌زدگان و کاربران شبکه‌های اجتماعی شد، این بار اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور بود که با حضورش در مناطق زلزله زده کرمانشاه حاشیه ساز شد.

عکس‌هایی که کاربران در شبکه‌های مجازی به اشتراک گذاشته‌اند جهانگیری و همراهان او را در حالی نشان می‌دهد که با کفش داخل چادرهای زلزله‌زدگان شده‌اند و پا روی فرش آنها گذاشته‌اند. در ادامه می توانید بخشی از واکنش کاربران را مشاهده کنید.

واکنش کاربران به بازدید جهانگیری از چادرهای زلزله زدگان + تصاویر

واکنش کاربران به بازدید جهانگیری از چادرهای زلزله زدگان + تصاویر

واکنش کاربران به بازدید جهانگیری از چادرهای زلزله زدگان + تصاویر

نحوه بازدید جهانگیری از چادرهای زلزله‌زدگان واکنش کاربران را در پی داشت +تصاویر

واکنش کاربران به بازدید جهانگیری از چادرهای زلزله زدگان + تصاویرواکنش کاربران به بازدید جهانگیری از چادرهای زلزله زدگان + تصاویرواکنش کاربران به بازدید جهانگیری از چادرهای زلزله زدگان + تصاویر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *