اعتراض شدید تهران به ریاض

ایران > سیاست‌خارجی
در پی فوت شهروند ایرانی در یک سانحه رانندگی توسط دیپلمات سعودی، مراتب اعتراض ایران به دولت عربستان سعودی ابلاغ شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به سوالی درخصوص سانحه تصادف منجر به فوت یک شهروند ایرانی از سوی یک دیپلمات سعودی گفت: متاسفانه روز پنج شنبه ۲۴ اسفند ماه یک دیپلمات سعودی حین رانندگی به سبب سرعت غیر متعارف و عدم تعادل، در مسیر شرق به غرب اتوبان ارتش با یک دستگاه پراید تصادف نموده که منجر به فوت این شهروند ایرانی گردیده است. وزارت امور خارجه بلافاصله پس از اطلاع موضوع را از مجاری دیپلماتیک و قضایی پیگیری نموده و برخورد لازم را در این خصوص انجام داده است.

براین اساس مراتب اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران نسبت به وقوع این اتفاق که در اثر عدم رعایت قوانین داخلی جمهوری اسلامی ایران و تجاوز از سرعت مجاز و عدم تعادل راننده منجر به فوت یک هموطن گردیده است به سفارت آن کشور قویا ابلاغ شد.


RSS
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. ایمان گفت:

    بابا ایرانی های ما عجب آدم هایی هستند.اون همه دولت ریاض و عربستان بر علیه اونا کاری انجام میده ولی جیکشون در نمیاد.وقتی مملکت اون قدر بی نظم و شیر تو شیر باشه که یکی از کارمندهای سفارت عربستان بیاد تو ایران در جلوی انظار عمومی شرب خمر کنه و با وجود اطلاع از قوانین سخت ایران برای ایرانی با سرعت سر سام آور در ترافیک تهران با وجود مستی رانندگی کنه و یکی از هموطنانمان در تهران رو از بین ببره.حال آقایان مربوطه فقط به یک تذکر بسنده می شوند که اگر دفعه بعد خواستی بخوری یا بکشی بدون سر و صدا انجام بده.اون وقت میری به عربستان هنوز از فرودگاه پایین نشدی پدر آدم رو دستت میدن.واقعا تا کی ملت ایران باید مظلوم واقع بشه و چوب مظلوم بودنشو بخوره. نمیدونم….

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ