اعتراض شیرینی به محرومیت مجتبی حسینی

۱۳م اسفند ،

 به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، نشست هماهنگی بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن امشب در اصفهان برگزار شد. نماینده سازمان لیگ در نهایت تعجب اعلام کرد که مجتبی حسینی طبق حکم کمیته انضباطی حق نشستن روی نیمکت پرسپولیس را ندارد و محروم است. این موضوع با اعتراض سعید شیرینی همراه شد.

وی در این جلسه گفت: مجتبی حسینی محرومیت خودش را در دیدار با سایپا طی کرده و محرومیتش یک تصمیم غیر منصفانه و ناگهانی است.

نماینده سازمان به این امر استناد کرد که در حکم کمیته انضباطی قید شده که یحیی گل‌محمدی مورد بخشش قرار گرفته اما مجتبی حسینی یک جلسه محروم شده است و این محرومیت علاوه بر حکم اخراج وی به حساب می‌آید.

در حکم کمیته انضباطی هیچ اشاره‌ای نشده که محرومیت مجتبی حسینی علاوه بر اخراج وی بوده است. این در حالی است که وی در دیدار با آلومینیوم هرمزگان در حالی از زمین بازی اخراج شد که در پی تصمیم اشتباه داور در اعلام خطای کریم انصاری‌فرد در موقعیت تک به تک، رو به نیمکت‌نشینان پرسپولیس گفته بود: این چه خطایی است که داور می‌گیرد؟ مجتبی حسینی به خاطر چنین جمله‌ای علاوه بر اخراج در همان بازی از دو بازی محروم شده است در حالی که همگان شاهد می باشند برخی مربیان لیگ برتری چه اعتراض‌ها و توهین‌هایی در زمین انجام می‌دهند اما نه اخراج می‌شوند و نه محروم. جالب‌تر اینکه باشگاه پرسپولیس در پی رفع محرومیت یحیی گل‌محمدی مورد انتقاد نیز قرار گرفت.

مسئولان باشگاه پرسپولیس نسبت به محرومیت عجیب مجتبی حسینی معترض بوده و پیگیری‌ها خود را برای جلوگیری از تضییع حق پرسپولیس انجام می‌دهد.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *