اعتراض پرسپولیسی‌ها جواب داد؟

بینا- سرپرست سازمان لیگ برتر از برگزاری بازی پرسپولیس و سایپا در ورزشگاه آزادی خبر داد.

به گزارش ایسنا ، غلامرضا بهروان سرپرست سازمان لیگ برتر گفت: امروز نشستی را با مسئولان برگزاری مسابقه، یگان ویژه، پلیس راهور، مقامات امنیتی، حراست، اورژانس و هیات فوتبال برگزار کردیم تا در خصوص برگزاری این دیدار تصمیم گیری نهایی صورت گیرد. با توجه به اینکه از سوی سرهنگ عرب سرخی فرماندهی یگان ویژه نامه‌ای به سازمان لیگ برتر ارسال شد مبنی بر اینکه برگزاری این دیدار به دلیل مسائل امنیتی و ترافیکی در ورزشگاه تختی میسر نخواهد بود و ما هم باید شرایط را به گونه‌ای فراهم کنیم که بازی در سلامت کامل و بدون اتفاقی برگزار شود. بر همین اساس شرایط به گونه‌ای شد که این دیدار در ورزشگاه آزادی برگزار شود.

وی در ادامه بیان کرد: طبق مکاتبه‌ای که مدیریت مجموعه آزادی با سازمان لیگ در خصوص برگزار نشدن بازیها به طور همزمان در ورزشگاه آزادی داشت و ما نیز موافقت خود را در این خصوص اعلام کردیم و با توجه به اینکه ورزشگاه انقلاب کرج نیز میزبانی را بر عهده نگرفت ما مجبور بودیم تا این بازی را در تختی برگزار کنیم اما با نامه‌ای که از سوی فرماندهی یگان ویژه ارسال شد ما به ناچار این دیدار را در ورزشگاه آزادی برگزار خواهیم کرد.

بهروان در پایان گفت: ما واقعا از این موضوع ناراحت هستیم که برخی اوقات رقابتهای لیگ طبق برنامه‌ای که اعلام می شود، اجرا نمی‌شود چرا که برخی مواقع ارگانها مواردی را اعلام می‌کنند که ما چاره‌ای جز اجرای آن نداریم و معتقدم در خصوص تغییر زمان یا مکان بازیها واقعا سازمان لیگ بی تقصیر است.

به گزارش ایسنا، پس از آنکه فدراسیون فوتبال اعلام کرد که این بازی در ورزشگاه تختی برگزار می‌شود، مسوولان باشگاه پرسپولیس به شدت به این تصمیم اعتراض کردند.

RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *