اعتراض پرسپولیس به حکم کمیته انضباطی

۲۳فروردین۱۳،

باشگاه پرسپولیس بعد از حکم کمیته انضباطی دربارهٔ پرداخت حدود ۲۹۷/۵ میلیون تومان به دایی، به کمیته استیناف اعتراض خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دیروز در حکمی باشگاه پرسپولیس را به پرداخت ۲۹۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به علی دایی محکوم کرد.

شکری مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس در این باره در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، توضیح داد: حکمی که فدراسیون فوتبال اعلام کرده بسیار مجمل و بدون استدلال حقوقی است. ما از کمیته انضباطی می‌خواهیم رای مستدلی بدهد تا ما بر اساس آن درخواست تجدید نظر کنیم.

وی ادامه داد: اصل طلب علی دایی از باشگاه پرسپولیس ۱۳۰ میلیون تومان است اما او پاداش ۱۰۰ میلیونی از جام حذفی را در خواست کرده که چنین چیزی در قرارداد نیست. اصلا کمیته انضباطی قرارداد نداشت و نمی‌دانم بر چه مبنایی چنین رایی را صادر کرده است. از طرفی علی دایی و سایر اعضای کادر فنی تیم وقت ۵۰ میلیون هم بر اساس رای کمیته انضباطی باشگاه جریمه شده بودند و این جریمه در رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال لحاظ نشده است که ما واقعا اعتراض داریم.

وی همچنین ادامه داد: ۳۲ میلیون تومان هم باید به اداره دارایی پرداخت کنیم نه شخص دایی. به هر حال ما باید رای کمیته انضباطی را به تفکیک بررسی کنیم و با مشورتی که با رویانیان خواهم داشت قطعا به کمیته استیناف درخواست تجدید نظر خواهیم داد.

شکری همچنین دربارهٔ مشکلی که بر سر واریز مبلغ بدهی وینگادا پیش آمده بود بیان کرد: ما ۱۳۰ هزار دلار به حساب وینگادا واریز کردیم اما او خودش نتوانست این پول را وصول کند به همین سبب شماره حساب دیگری را به باشگاه داد تا ما این کار را مجددا انجام دهیم و در حال حاضر پیگیرش هستیم. این مشکلی نیست که برای پرسپولیس دردسرساز شود و پرونده وینگادا برای ما مختومه است.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *