اعدام دو متجاوز به عنف در پوشش مسافرکش ‌نما

به گزارش گروه وبگردی ممتاز نیوز:

سرهنگ سیدحسین سیدحقیقی در حاشیه مراسم اعدام دو متجاوز به عنف گفت: این دو متجاوز به عنف در پوشش مسافرکش‌نما مرتکب جرم می‌شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج بامداد امروز در مراسم اعدام دو نفر از متجاوزان به عنف با تاکید بر اینکه پلیس ردپای متهمان متجاوز به عنف را تا پای چوبه‌ دار دنبال می‌کند، گفت: عاقبت این دو مجرم هشداری است برای تمامی کسانی که در توهم اقدامات مجرمانه هستند.

وی بار دیگر به زنان و دختران نسبت به هوشیاری در برابر خودروهای عبوری و ناشناس هشدار داد و گفت: این دو مجرم با سوءاستفاده از خلأ رعایت نکردن توصیه‌های انتظامی از سوی شهروندان به ویژه دختران و زنان، فرصت لازم را برای پیدا کردن قربانیان خود جهت رسیدن به اهداف شوم و پلید به دست می‌آورند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج علت اصلی وقوع حوادث این‌گونه را بی‌توجهی دختران و زنان نسبت به سوار شدن به خودروهای غیر وسایط نقلیه عمومی و تاکسی عنوان کرد و گفت: نگاهی به ابعاد این پرونده گواه آن است که هشدارها جدی گرفته نشده است.

وی افزود: پلیس بارها در اعتراف‌گیری از متهمان پرونده‌های متجاوز به عنف با سهل‌انگاری قربانیان مواجه بوده است، به‌طوری که سوار شدن به خودروهای عبوری در زمان نامناسب فرصت لازم را برای مجرمان فراهم می‌کند و بهترین راه حفظ امنیت و پیشگیری از این‌گونه رخدادها توجه به هشدارهای انتظامی است.

سیدحقیقی تاکید کرد: پلیس رفتارهای مجرمانه را رصد می‌کند و براساس اعترافات متهمان پرونده‌ها، هشدارهای لازم را به مردم ارائه می‌دهد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج با تاکید بر اینکه برخورد با جرایم خشن در اولویت کار پلیس است، گفت: پلیس ردپای متهمان متجاوز به عنف را تا پای چوبه‌دار دنبال می‌کند و پیگیری‌های نیروی انتظامی و قوه قضاییه منجر به اعدام این دو نفر متجاوز به عنف شد.

سید حقیقی اظهار داشت: اعدام در ملأ عام این دو مجرم به دستور مقام قضایی گواه آن است که سرانجام این متهمان چیزی جز چوبه‌ دار نخواهد بود و هشداری است به تمامی کسانی که در توهم اقدامات مجرمانه هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج از کنترل نامحسوس پلیس در خطوط شهری خبر داد و گفت: تمامی تلاش‌های نیروی انتظامی در جهت حفظ امنیت و آسایش شهروندان است، ولی این زمانی حاصل می‌شود که افراد ساده‌ترین قوانین را در حوزه امنیت خود رعایت کنند و با پیروی از توصیه‌های انتظامی نه تنها خود را از خطر دور کنند؛ بلکه فرصت را از مجرمان و تبهکاران سلب کنند.

این دو نفر به نام‌های «ا – ر» ۲۳ ساله و «ن – ج» ۳۷ ساله به جرم چند فقره آدم‌ربایی، سرقت مسلحانه و تجاوز به عنف در خردادماه امسال توسط پلیس کرج دستگیر شدند.


سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. وحید گفت:

    ممنون از نیروی انتظامی و قوه قضاییه به خاطر این حکم.این حیوان های انسان نما که ناموس دیگران دست اندازی می کنند باید در ملاعام اعدام بشن امیدوارم قوه قضاییه حکم اعدام رودسر ملاعام ادامه بده تا هرکس که خیال این کار رو در سرش داره آخر عاقبتش رو ببینه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *