اعزام تیم ملی کشتی فرنگی به فرانسه لغو شد

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی از لغو اعزام ۶ فرنگی‌کار ایران به تورنمنت هنری دگلان فرانسه به دلیل مشکلات مالی فدراسیون کشتی خبر داد و خواستار توجه ویژه وزارت ورزش به حل مشکلات کشتی شد.

اعزام تیم ملی کشتی فرنگی به فرانسه لغو شد

به گزارش ممتاز نیوز، حسن رنگرز  با اعلام این مطلب اظهار کرد: طبق برنامه قرار بود ۶ فرنگی‌کار ایران با هدف شناخت ترکیب اصلی تیم ملی در رقابتهای پیش رو، عازم تورنمنت بین‌المللی فرانسه شوند اما این اعزام به دلیل مشکلات مالی فدراسیون کشتی لغو شد.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با تاکید بر اهمیت این سفر برای تیم ملی کشتی فرنگی، گفت: سال ۲۰۲۳ سال بسیار مهمی برای کشتی ایران است. ما در سال ۲۰۲۳ رقابت‌های مهمی همچون قهرمانی آسیا، قهرمانی جهان، بازی های آسیایی و… را پیش روداریم که موفقیت در آن‌ها نیازمند حمایت جدی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک از ورزش اول ایران است.

وی خاطرنشان کرد: برای کسب موفقیت کشتی در میادین پیش رو لازم است حمایت جدی از این رشته صورت گیرد، در غیر اینصورت کار بسیار دشواری برای کسب مدال‌ در بازی‌های آسیایی و رقابتهای قهرمانی جهان که حکم کسب سهمیه المپیک را دارد، خواهیم داشت. امیدوارم مسئولان ورزش در حال حاضر که وقت کمک به کشتی است وارد گود شوند. از دولت، وزارت ورزش و کمیته المپیک می‌خواهم حمایت جدی‌تری از کشتی داشته باشند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ