اعلام برگزیدگان بخش‌های مختلف رویداد اینوتکس ۲۰۲۴

برگزیدگان بخش‌های مختلف رویداد اینوتکس ۲۰۲۴ در مراسم اختتامیه این رویداد معرفی و تقدیر شدند.

اعلام برگزیدگان بخش‌های مختلف رویداد اینوتکس ۲۰۲۴

به گزارش ممتاز نیوز، براساس اعلام معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری در بخش ریسرچ پیچ در حوزه آب، انرژی و محیط زیست، خسرو آیین جمشید از بوشهر و نوید تفرشی از کرمانشاه، در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات هوش مصنوعی محمد صادق ترکمن از تهران، در حوزه سلامت و تجهیزات پزشکی فاطمه شریفی یوسفی از قزوین، در حوزه صنایع غذایی و کشاورزی محسن سعیدی از کرمانشاه، در حوزه برق الکترونیک و رباتیک میلاد اختراعی از کرمانشاه، در حوزه معدن و صنایع معدنی علیرضا عابدی از تهران به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

در بخش اینوتکس پیچ هم جایزه تیم اول به امیر فارم از تهران و جایزه تیم دوم به دوپامین آبی از کرمانشاه رسید.

همچنین در بخش بروکرهای فن بازار ملی ایران، جایزه بیشترین رشد شبکه فن بازار منطقه‌ای به رجبی از کردستان تعلق گرفت و جایزه بروکرهای برتر سال ۲۰۲۴ به احسان داهی از کرمانشاه به عنوان نفر اول معرفی شد. فدایی از استان اصفهان و غفوری از تهران نفرات بعدی بودند.

در بخش بروکرهای برتر فن بازارهای ۱۴۰۲، جایزه نفر اول به احسان داهی (توسعه صنعت شریف) رسید. فدایی (فناوری‌های پیشرفت آسیا) و امیری (پیشگامان کارآفرینی کارن) نیز در رتبه دوم و سوم قرار گرفتند.

همچنین در بخش فن بازار منطقه‌ای برتر، فن بازار منطقه استان فارس، فن بازار منطقه‌ای آذربایجان شرقی و فن بازار منطقه استان یزد جایگاه اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در بخش رویدادهای مانوین نیز آکادمی یاسان و پنتر به عنوان دو مشارکت‌کننده برتر انتخاب شدند.

سیزدهمین دوره نمایشگاه نوآوری و فناوری ایران (اینوتکس ۲۰۲۴) به عنوان بزرگ ترین رویداد حوزه نوآوری خاورمیانه، عصر سه شنبه ( ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳) با حضور «روح الله دهقانی فیروزآبادی» معاون علمی فناوری و اقتصاددانش بنیان رییس جمهور گشایش یافت.

رویداد اینوتکس ۲۰۲۴ پس از چهار روز فعالیت شامگاه جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه به کار خود پایان داد.

انتهای پیام/


پلاس
تکنولوژی

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.