اعلام زمان برگزاری سومین جشنواره ملی مهارت

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز گفت: سومین جشنواره ملی مهارت به منظور معرفی و تجلیل از فعالان، پیشکسوتان و خیران مهارت آموزی برگزار می‌شود.

اعلام زمان برگزاری سومین جشنواره ملی مهارت

به گزارش ممتاز نیوز، بهزاد غفاری گفت: سومین جشنواره ملی مهارت به منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تولید و شناسایی فعالان برتر حوزه مهارت آموزی، حمایت از سرمایه‌های انسانی در بنگاه‌های اقتصادی، توسعه و ترویج فرهنگ مهارت آموزی با بهره گیری از نظام آموزشی مهارتی کشور، آموزش نیروی متخصص، ماهر و کارآمد متناسب با بازار کار و فرهنگ سازی برای مشارکت عمومی جامعه از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در مرداد سال‌جاری برگزار می‌شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز اظهار کرد: سومین جشنواره ملی مهارت به تفکیک در چهار بخش شناسایی و تجلیل از فعالان و پیشکسوتان مهارت آموزی، شناسایی و تکریم خیرین مهارت آموزی، انتخاب و معرفی سفیران مهارت و انتخاب و معرفی بنگاه‌های اقتصادی سرآمد در حوزه مهارت آموزی برگزار می‌شود.

غفاری عنوان کرد: معطوف کردن توجه افکار عمومی، مردم و مسؤولان به اهمیت مهارت آموزی، تشریح دستاوردهای سازمان فنی‌وحرفه‌ای کشور، ایجاد محلی برای گفت وگو پیرامون آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، معرفی و تکریم و تجلیل از پیشکسوتان، خیرین و سفیران و بنگاه‌های اقتصادی در حوزه مهارت آموزی، بخشی از اهداف این رویداد ملی است.

انتهای پیام/


استانی

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.