اعلام قیمت نهایی «تیبا ۲» طی هفته آینده با کسر ۳۰درصد سود تاخیر در تحویل

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

معاون بازاریابی و فروش سایپا از تعیین قیمت “تیبا ۲”ظرف هفته آینده خبر داد و گفت: این شرکت برای اجرای تعهدات خود ۳۰ درصد سود تأخیر تحویل خودرو را برای مشتریان در نظر خواهد گرفت.

تیبا

خبراقتصادی:محمد علی قادری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،در رابطه با قیمت گذاری خودروی تیبا ۲ که قرار بود ظرف چند ماه پیش نهایی و اعلام شود، اظهارداشت: حداکثر تا هفته آینده قیمت تیبا ۲ مشخص خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه سایپا با طولانی شدن عرضه و تولید تیبا ۲ برای کسب رضایت مشتریان اقدامات لازم را انجام می دهد، افزود: این شرکت برای اجرای تعهدات خود ۳۰ درصد سود تأخیر تحویل خودرو  را برای مشتریان در نظر خواهد گرفت.

معاون بازاریابی و فروش سایپا اضافه کرد: هم اکنون روزانه ۴۰ تا ۵۵ دستگاه تیبا ۲ تولید می گردد که در نظر داریم تا اواسط امسال ظرفیت تولید این خودرو را به ۳۰۰ دستگاه برسانیم. 

وی با اشاره به اینکه این شرکت در قراردادهای پیش فروش خود به هیچ عنوان قیمت تمام شده تیبا ۲ را اعلام نکرده است،تصریح کرد: با تعیین قیمت نهایی این خودرو و ضمن کسر سود تأخیر تحویل خودرو، مابقی مبالغ در زمان تحویل به قیمت روز از مشتریان دریافت می‌ شود.

به گزارش تسنیم، قادری در اواسط اردیبهشت ماه سال جاری در گفت‌وگو با تسنیم گفته بود: با تجاری شدن تیبا۲  این هفته قیمت  نهایی آن مشخص و تا خرداد ماه تحویل مشتریان می‌شود.

معاون بازاریابی و فروش سایپا با بیان اینکه مشتریان خودروهای پیش خرید شده یک سود مشارکت دارند، افزود: در تحویل خودروهای تیبا۲ مبلغ پیش خرید شده ضربدر سود مشارکت محاسبه خواهد شدو به اضافه سود تأخیر براساس قیمت نهایی مابقی مبلغ از مشتریان دریافت می گردد.

البته این مقام مسئول در شرکت سایپا در گفت و گوی دیگری با تسنیم ضمن تأکید براینکه “در سال ۹۳ تمام تلاش خود را بر ایفای تعهدات خود نسبت به مشتریان عمل خواهیم نمود” در رابطه با عدم تحویل به‌موقع بعضی از خودروهای پیش‌فروش شده این شرکت به مشتریان گفته بود: تعدادی از خودروها همانند تیبا۲ قرار بود در اسفند سال ۹۲ به مشتریان ارائه شود اما مشکلات تأمین قطعات سبب شد تا نتوانیم به تعهدات خود عمل کنیم اما به مشتریان قول می‌دهیم تا پایان اردیبهشت ماه دعوت‌نامه‌های تیبا۲ را دریافت خواهند نمود.


khabareghtesadi.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ