اعلام موجودیت فراکسیون اعتدال در آبان‌ماه

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت خبر داد:

ایران > قانونگذاری– ممتازنیوز:
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت از اعلام موجودیت رسمی فراکسیون اعتدال تا ۲ ماه دیگر خبر داد و گفت: از مخالفت یا موافقت دولت با تشکیل فراکسیون اعتدال اطلاعی نداریم.

به گزارش فارس، عباسعلی منصوری نماینده مردم کاشان با اشاره به تشکیل غیررسمی فراکسیون اعتدال، گفت: منتظر هستیم، فعالیت مجلس آغاز شود تا با دوستان دربارهٔ چارچوب‌های فراکسیون گفت‌وگو کنیم و سپس اساسنامه آن را بنویسیم.

وی با بیان اینکه اعضای فراکسیون اعتدال از مستقلین مجلس می باشند، افزود: با توجه به رسمی نشدن تشکیل فراکسیون اعتدال، نمی‌توانیم دربارهٔ تعداد اعضای این فراکسیون نظر دقیقی بگوییم اما فکر می‌کنم حدود یکصد نماینده عضو این فراکسیون شوند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در پاسخ به سؤالی دربارهٔ بعضی اظهارنظرها مبنی بر مخالفت دولت با تشکیل فراکسیون اعتدال در مجلس، خاطر نشان کرد: ما با دولت بحثی دربارهٔ تشکیل فراکسیون اعتدال نداشته‌ایم و هیچ‌اطلاعی از موافقت و یا مخالفت دولت با تشکیل این فراکسیون نداریم.

منصوری دربارهٔ زمان اعلام موجودیت رسمی فراکسیون اعتدال گفت: با توچه به اینکه تشکیل فراکسیون در مجلس به زمان نیاز دارد، فکر می‌کنم در آبان ماه فراکسیون اعتدال رسما اعلام موجودیت کند.


RSS
منبع:همشهری
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.