اعلام نتایج آزمون کارشناسی

جام جم آنلاین: مشاور عالی سازمان سنجش از اعلام نتایج آزمون کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی خبر داد و گفت: نتایج این آزمون ساعت ۲۰ امشب در سامانه سازمان سنجش منتشر می شود.

 حسین توکلی با بیان مطلب فوق افزود: متقاضیان می توانند از ساعت ۲۰ امروز سه شنبه ۱۴ شهریورماه با مراجعه به سامانه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org برای دریافت نتیجه نهایی خود مراجعه کنند.

وی با اشاره به تعداد پذیرفته شدگان در این آزمون، اظهارداشت: تعداد ۵۲ هزار و ۹۱۷ نفر پذیرفته شدگان کدرشته محل های متمرکز و تعداد هزار و ۵۶۶ نفر معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کدرشته محل های نیمه متمرکز آزمون مقطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته دوره های ترمی ۹۱ دانشگاه جامع علمی کاربردی به شمار می آیند.

به گفته مشاور عالی سازمان سنجش، بر اساس برنامه زمانی مشخص شده تمام پذیرفته شدگان دوره های متمرکز لازم است در یکی از روزهای دوشنبه تا پنجشنبه ۲۷ تا ۳۰ شهریورماه با در دست داشتن مدارک لازم به مراکز مورد پذیرش برای نام نویسی مراجعه کنند.

وی افزود: معرفی شدگان چند برابر کدرشته محلهای نیمه متمرکز برای شرکت در مراحل مصاحبه یا آزمون عملی ضرورت دارد در یکی از روزهای ۲۵ تا ۲۷ شهریورماه با در دست داشتن مدارک لازم به مراکز مورد پذیرش مراجعه کنند.

توکلی خاطرنشان کرد: در آزمون مقطع کارشناسی پیوسته ۴۸۱ نفر در کد رشته های متمرکز و ۳۲۸ نفر در کد رشته های نیمه متمرکز پذیرفته شدند. در مقطع کارشناسی ناپیوسته در رشته های متمرکز ۵۲ هزار و ۴۳۶ نفر و هزار و ۸۵ نفر در رشته های نیمه متمرکز معرفی شدند. (مهر)


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ