اعلام نتیجه آزمون‌های استخدامی تا پایان هفته/ رفع موانع تبدیل وضع نیروهای پیمانی به رسمی

۲۹ آبان ،

معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری گفت: استان‌ها ملزم شدند نتیجه آزمون استخدامی را تا پایان هفته جاری اعلام کنند.

به گزارش تفسیری حوزه دولت باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت؛ عبدالعلی تاجی تصریح کرد: بعضی استان‌ها برای تعدادی از سهمیه استخدامی خود نشر آگهی کرده و آزمون برگزار کرده بودند که نتیجه آن تاکنون اعلام نشده بود، لذا باید حداکثر تا پایان هفته جاری نتیجه اعلام شود و برای مابقی سهمیه خود بلافاصله نشر آگهی کرده و آزمون برگزار کنند.

* رفع موانع تبدیل وضع نیروهای پیمانی به رسمی

وی در ادامه در خصوص تبدیل وضع کارمندان پیمانی به رسمی خاطرنشان کرد: از این پس دستگاه‌های ملی و استانی می‌توانند بدون سؤال از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری نسبت به تبدیل وضع کارکنان پیمانی خود که حداقل ۳ سال در مشاغل حاکمیتی سابقه کار دارند اقدام کنند.

معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری افزود: پیش از این دستگاه‌ها می‌باید بر اساس تبصره ۲ ماده ۵۷ قانون برنامه برای تبدیل وضع نیروهای پیمانی خود که حداقل ۳ سال سابقه کار مشاغل حاکمیتی دارند از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری کسب تکلیف می‌کردند که این اختیارات به خود دستگاه‌ها واگذار شده تا در این خصوص تصمیم‌گیری کنند.

انتهای پیام/ش


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ