اعلام کادرفنی تیم ملی فوتسال تاپایان دی

۱۲م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، رضا افتخاری-سرپرست کمیته فوتسال گفت: پس از مذاکراتی که با مربیان داخلی و خارجی حاضر در ایران داشتم از آنها خواستم تا برنامه ای را تنظیم و در اختیار این کمیته قرار دهند تا شرایطشان را بررسی و در نهایت کادر فنی تیم های ملی امید و بزرگسالان را که تلفیقی از مربیان داخلی و خارجی است معرفی کنیم. ضمن اینکه تا پایان هفته نشست های متعددی را با مربیان دیگر برگزار و نظرات و برنامه هایشان را ارزیابی خواهم کرد تا در نهایت با یک جمع بندی کامل، برترین ها را برای هدایت تیم های ملی انتخاب کنیم.

سرپرست کمیته فوتسال دربارهٔ جلسه ای که با علی صانعی داشت گفت: ایشان برای فوتسال کشور زحمات بسیاری کشیده اند.معتقدم بعد از پایان رقابتهای جام جهانی آنطور که شایسته وی بود با ایشان برخورد نشد و با صحبتهایی که به مدت دو ساعت به طول انجامید در خصوص مشکلات و نقطه ضعفهای تیم ملی که وجود داشت را بررسی کردیم تا با رفع آن در آینده به مشکل نخوریم.

وی افزود: صانعی مربی و بازیکن با تجربه ای است که به فوتسال کشور کمک بسزایی کرده اما معتقدم که ابتدا باید ایشان در کنار تیم ملی به عنوان مربی فعالیت می کرد و پس از کسب تجربه، هدایت تیم ملی را در اختیارش قرار می دادند اما در مجموع امیدوار هستم که بتوانیم از دانش های فنی ایشان برای تیم های ملی استفاده کنیم.

وی در خصوص پایان قرارداد جواندیرو گفت: قرار است تا نشستی را با رئیس کمیته ملی المپیک برگزار و در خصوص حضور این مربی مذاکره کنم.چرا که جواندیرو در تیم های پایه بسیار خوب عمل کرده و با شناسایی بازیکنان مستعد، به تیم ملی امید و بزرگسالان کمک بسزایی کرده است. در واقع مربیان داخلی موافق حضور وی در ایران می باشند و از تجربیاتش در رده های پایه به خوبی استفاده می کنند.

افتخاری در خصوص برنامه های تیم ملی امید و بزرگسال گفت: تیم ملی امید و بزرگسال مقابل روسیه در یک دیدار تدارکاتی به رقابت خواهند پرداخت و برای هدایت این تیم ها کادر موقتی را انتخاب می کنیم و پس از ارزیابی و نتیجه گیری در این دیدار دوستانه، کادر نهایی را معرفی خواهیم کرد.

سرپرست کمیته فوتسال در پایان در خصوص اینکه رئیس کمیته فوتسال بتواند در هیات رئیسه فدراسیون پست نایب رئیسی بگیرد گفت: این که رئیس سازمان لیگ فوتسال که در واقع رئیس کمیته فوتسال هم هست بتواند نایب رئیس شود، درخواست هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال بوده و در نشستهایی که با رئیس فدراسیون در این مورد برگزار شده به توافقاتی هم رسیده اند اما من اعتقاد دارم اگر قرار است فوتسال به بخش نایب رئیسی تبدیل شود باید ابتدا زیر ساختها را درست کنیم و به شرایط نایب رئیسی برسیم. اگر قرار باشد نام کمیته فوتسال بزرگتر شود باید ابتدا این کمیته وسیع شود ، بعد به استقلال برسد. به عنوان مثال باید در بخش داوران، آموزش و انضباطی کمیته های مجزا داشته باشد تا بتواند با استقلال فعالیت کنند. زمانی که این شرایط فراهم شود مطمئنا رئیس فدراسیون به این نتیجه خواهد رسید که در هیات رئیسه به صورت جدی این موضوع را پیگیری و به تصویب برساند.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *