افتتاح اتوبان تهران – کرج تا پایان شهریور

۱۹فروردین۱۳،

معاون عمرانی استاندار تهران گفت: در صورت توافق با شهرداری برای تعریض اتوبان تهران – کرج در محدوده چیتگر این پروژه تا پایان شهریور تکمیل و جزو پروژه جزو پروژه های مهر ماندگار ثبت خواهد شد.

 به گزارش بولتن نیوز، محمدرضا محمودی در گفت وگو با ایسنا، گفت: یکی از تعهدات استان تهران اجرای پروژه بزرگراه همت بود که محدوده مربوط به استان تهران اجرا، تکمیل و افتتاح شده است.

وی افزود: اضافه کردن دو خط تازه به باندهای بزرگراه های رفت و برگشت تهران – کرج نیز جزو تعهدات استان تهران و بخشی از برنامه های عمرانی استان در دولت دهم است که با توجه به مشکلاتی که در محدوده منطقه چیتگر با شهرداری به وجود آمده که در صورت توافق برای تعریض این محدوده این پروژه جزو پروژه های مهر ماندگار ثبت خواهد شد.

محمودی با بیان اینکه تا پایان شهریور ماه این پروژه تکمیل و افتتاح خواهد شد، گفت: در حال حاضر از لحاظ اعتباری نیز هیچ مشکلی برای اجرای پروژه نداریم.

معاون عمرانی استاندار تهران دربارهٔ پروژه های مسکن مهر که بخش مهمی از تعهدات دولت را تشکیل می دهند نیز اظهار کرد: تمام تعهدات استان تهران برای اعطای واحدهای مسکن مهر تا پایان سال عملی می گردد و دو شهر بزرگ پرند و پردیس که از شهرهای تازه التاسیس کشور می باشند با احداث بیش از ۱۰۰ هزار مسکن مهر در دست تکمیل است.

به گفته وی زیر ساخت های مربوط به این شهرک های تازه تمهیدات لازم اتخاذ شده و مشکلی برای اجرای زیرساخت های این شهرک ها وجود ندارد.


– برگزیده
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *