افتتاح قطعه چهارم آزادراه تهران – شمال با حضور رییس‌جمهور

۲۱فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

113152.jpg

محمود احمدی نژاد با حضور در کیلومتر ششم قطعه چهارم آزادراه تهران – شمال در محور مرزن آباد به چالوس در حوالی روستای سی‌نوا این بخش از آزاد راه تهران – شمال را به طور رسمی افتتاح کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزری دانشجویان ایران (ایسنا)، رییس جمهور در بازدید از بخش‌هایی از این قطعه از آزاد راه تهران- شمال با توضیح مسوولان در جریان چگونگی روند فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در جهت احداث آن قرار گرفت.

قطعه چهارم آزاد راه تهران – شمال، پس از گذشت ۳۵ سال از آغاز این پروژه به طول حدود ۲۱ کیلومتر از مرزن آباد آغاز و به چالوس ختم می گردد.

منطقه ۴ آزادراه تهران – شمال دارای شرایط اقلیمی خاصی است که با توجه به سستی خاک و رانش های متعدد در اراضی، ترانشه های (کوه بری) بسیاری در این منطقه صورت گرفته است.

۴ تونل، ۴ دستگاه پل به طول حدود ۱۱۰۰ متر، ۴ دستگاه پل خاص به طول ۲۶۳ متر، ۲ تقاطع غیرهمسطح و ۳۴ دستگاه پل و آبروهای مسیر از جمله ویژگی های فاز چهارم آزادراه تهران – شمال است.

با بهره برداری از قطعه چهارم آزاد راه تهران – شمال زمان سفر به شمال کشور یک‌ساعت کاهش یافته و سالانه ۱۵ میلیارد تومان صرفه‌جویی سوخت و ۲۰‌میلیارد تومان کاهش هزینه تصادفات را به دنبال خواهد داشت.

برای احداث این قطعه از آزادراه حدود ۲ هزار و ۱۳۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

اهالی روستائی سی‌نوا که برای استقبال از رییس جمهور در کنار این جاده اجتماع کرده بودند، با دیدن دکتر احمدی‌نژاد ضمن سر دادن شعارهای صل علی محمد، احمدی‌نژاد خوش‌آمد، صل علی محمد یاور رهبر آمد پرداختند.

احمدی‌نژاد پس از افتتاح رسمی این پروژه در اجتماع مردم روستای سی‌نوا در کنار این جاده حضور یافت و ضمن گفتگو با آنان و و شنیدن درخواست‌ها و مطالباتشان به ابراز احساسات صمیمانه آنان پاسخ گفت.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *