افتتاح نمایندگی مرکزی خدمات پس از فروش شرکت مدیا موتورز(MG) در تهران

افتتاح نمایندگی مرکزی خدمات پس از فروش شرکت مدیا موتورز(MG) در تهران

عصر خودرو : نمایندگی مرکزی خدمات پس از فروش شرکت مدیا موتورز جهت ارائه سرویس های لازم به محصولات MG با حضور مدیر عامل و مدیران ارشد این شرکت افتتاح شد.

به نقل از روابط عمومی شرکت مدیا موتورز، این نمایندگی در کیلومتر ۹ جاده مخصوص کرج (خیابان نخ زرین) در فضایی به مساحت ۲ هزار متر مربع و برای ارائه کلیه خدمات به مشتریان افتتاح شده است. طبق برنامه ریزی های صورت گرفته این مجموعه جهت ارائه سرویس های خود، از آخرین تکنولوژی های روز دنیا سود برده و به کلیه تجهیزات و امکانات لازم مجهز است. بر اساس این گزارش این نمایندگی که به عنوان مرکز اصلی خدمات پس از فروش شرکت مدیا موتورز است، این امکان را دارد تا روزانه به ۵۰ دستگاه خودرو و از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر سرویس ارائه نماید.
این گزارش حکایت از این موضوع دارد که کلیه خدمات تعمیرگاهی برای کلیه محصولات دارای گارانتی و بدون گارانتی در این نمایندگی ارائه می شود و هزینه های تعمیراتی و قیمت قطعات نیز بر اساس تعرفه های مشخص شده و مورد تایید سازمان حمایت از مصرف کننده از مشتریان اخذ می گردد.
گزارش روابط عمومی شرکت مدیا موتورز حاکی از آن است که در نمایندگی مذکور سرویس های دوره ای و کلیه خدماتی که در دفترچه راهنمای مشتریان اعلام شده ارائه می گردد .
بر اساس این گزارش مطابق طرح های توسعه ای که برای توسعه شعب در نظر گرفته شده، طی چهار سال آینده شمار نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش این شرکت به ۳۵ نمایندگی افزایش می یابد. از سوی دیگر پس از این نمایندگی، نمایندگی شرق تهران نیز طی ۶ ماه آینده افتتاح خواهد شد.

سه شنبه ۲۷ تیر   ۱۴:۲۰


منبع:عصرخودرو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *