افتخاری:نبایدبرابر آلومینیوم با غرور بازی کنیم

امیر افتخاری در گفت و گو با فارس اظهار داشت: مشکلی که ما در هفته‌های نخست لیگ برتر داشتیم، عدم هماهنگی میان بازیکنان به ویژه بازیکنان جدید بود که از هفته سوم به بعد این مشکل برطرف شد.

وی تصریح کرد: از بازی برابر فولاد با نتیجه ۲ بر صفر به حریف واگذار کردیم، سایپا عملکرد بسیار خوبی در زمین داشت و توانستیم نتایج ارزشمندی مانند پیروزی قاطع برابر سپاهان و آنهم در اصفهان داشته باشیم.

مربی نارنجی‌پوشان کرجی با بیان اینکه تا پایان لیگ برتر راه بسیار طولانی در پیش است، گفت: تازه ۵ هفته از لیگ را سپری کرده‌ایم و باید در دیدارهای باقی مانده نیز موفقیت‌های خود را با تلاش بیشتر تداوم بخشیم.

افتخاری افزود: در جلساتی که با بازیکنان تمرین می‌کنیم، به این نکته که کار برای ما بسیار سخت‌تر از گذشته شده است تاکید بسیاری داریم.

وی بیان داشت: وقتی توانستیم استقلال و سپاهان را در خانه آنها شکست دهیم، حریفان نگاه دیگری به سایپا داشته و با تمام توان برابر ما در زمین حاضر می‌شوند، به همین دلیل کسب پیروزی‌ در بازی‌های باقی مانده مشکل‌تر از گذشته است و حریفان حساب جداگانه‌ای درباره سایپا باز کرده‌اند.

مربی نماینده استان البرز در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشورمان ادامه داد: به همین دلیل لازم است که بازیکنان در زمین تلاش بیشتری داشته و به هر دیدار به‌عنوان یک فینال نگاه کنند.

افتخاری در بخش دیگری از سخنان خود به دیدار آتی تیمش برابر آلومینیوم هرمزگان اشاره کرد و گفت: ما از این تیم علی‌رغم اینکه به تازگی به لیگ برتر صعود کرده شناخت کاملی داریم.

وی اظهار داشت: بازیکنان آلومینیوم جنگنده و پر تلاش هستند و مهاجمان زهرداری دارند، لذا باید با احتیاط و دقت بازی کرده و به طور مداوم تغییرات تاکتیکی آنها را رصد کنیم.

افتخاری در پایان تاکید کرد: برای کسب سومین پیروزی پیاپی در لیگ نیازمند حضور هواداران در ورزشگاه انقلاب کرج هستیم و امیدواریم از امتیاز میزبانی به خوبی استفاده کنیم.


Varzesh3.com | ورزش ۳

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *