افروغ: مصلحت اندیشی در رسیدگی به فساد همکاری با فساد است

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس هفتم با بیان اینکه هرگونه مصلحت اندیشی در جریان رسیدگی به پرونده فساد، همکاری و مبادرت در امر فساد تلقی می شود تصریح کرد: قوه قضاییه باید با نگاه جامع الاوصاف و همه جانبه پرونده بیمه را هم پیگیری کند، در این پرونده که پای دانه درشت ها در میان است، ممکن است مصلحت اندیشی هایی صورت بگیرد.

عماد افروغ در گفتگو با مهر با اشاره به پرونده فساد بزرگ مالی و با بیان اینکه دستگاه قضا تاکنون عملکرد مطلوبی در رسیدگی به این پرونده برجای گذاشته است، اظهارداشت: با توجه به اطلاع رسانی هایی که در مورد این پرونده تا کنون صورت گرفته، تصورمان این است که قوه قضائیه یک رسیدگی خوب و جامعی داشته است.

وی افزود: امید است که دستگاه قضا در جریان رسیدگی به پرونده فساد از سرنخ های بدست آمده جدا نشود و این سرنخ ها به هر فردی که برخورد کرد، آن شخص را پای میز محاکمه بکشاند و هیچ مصلحتی را در این پرونده روا ندارد.

قاضی سراج بسیار دقیق، متخصص و قاطع است 

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس هفتم با بیان اینکه هرگونه مصلحت اندیشی در جریان رسیدگی به پرونده فساد، همکاری و مبادرت در امر فساد تلقی می شود تصریح کرد: نباید هیچ مصلحت اندیشی کاذبی در جریان رسیدگی به آن پرونده صورت بگیرد و احکام قضایی و ناب اسلام نیز باید به طور کامل اجرا گردد.

وی همچنین با اشاره به ویژگی های قاضی پرونده ادامه داد: قاضی سراج بسیار دقیق، متخصص و قاطع است و کار رسیدگی به پرونده را با صبر و حوصله و ریشه یابی دقیق جلو می برد.

قوه قضاییه با نگاه همه جانبه پرونده بیمه را هم پیگیری کند/ در این پرونده پای دانه درشت ها در میان است

افروغ با بیان اینکه قوه قضاییه باید با نگاه جامع الاوصاف و همه جانبه پرونده بیمه را هم پیگیری کند، یادآور شد: در این پرونده که پای دانه درشت ها در میان است، ممکن است مصلحت اندیشی هایی صورت بگیرد؛ چراکه در یکی از جلسات این پرونده اسم یک فرد برده شد و بلافاصله متهم تکذیب کرد؛ لذا دستگاه قضا باید با دقت و زیرکی عمل کرده تا عدالت بر قرار شود.

این کارشناس مسائل سیاسی در پایان خاطرنشان کرد: اگر می خواهیم که انقلاب و نظام حفظ شود، رسیدگی به پرنده های اخیر فساد مالی و اقتصادی فرصتی است که اعتماد اولیه مردم به مسوولان احیا شود .


BarackObama.ir

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ