افزایش ۳ درصدی شهریه دانشجویی دانشگاه آزاد

گردآوری توسط گروه آموزش ممتازنیوز

خبرگزاری آریا- افزایش ۲۵ درصدی حقوق هیات علمی و کارمندان دانشگاه آزاد و افزایش ۳ درصدی شهریه دانشجویی در سال تحصیلی ۹۳-۹۲به تصویب رسید.

به گزارش خبرگزاری آریا، در ششمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی، افزایش تا ۲۵ درصدی حقوق کارمندان و اعضای هیات علمی، ظرفیت پذیرش دانشجو، کلیات بودجه سال ۹۲ و شهریه دانشجویان در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ به تصویب رسید.

بنابر این گزارش هیات امنای دانشگاه آزاد علی‌رغم ابلاغ افزایش ۲۰ درصدی شهریه دانشگاه‌ها توسط مدیر کل گسترش وزارت علوم بنا به پیشنهاد رییس دانشگاه آزاد به منظور رعایت حال دانشجویان و خانواده آنها، فقط با افزایش ۳ درصدی شهریه دانشجویی در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ برای تمامی مقاطع اعم از دانشجویان جدید و قدیم موافقت کرد، به طوری که اگر برای مثال دانشجویی برای هر ترم یک میلیون تومان شهریه پرداخت می‌کرد حال با این افزایش ۳ درصدی باید فقط یک میلیون و ۳۰ هزار تومان پرداخت کند.

افزایش تا ۲۵ درصدی حقوق کارمندان و همچنین اعضای هیات علمی اتفاق خوش دیگری بود که در اولین جلسه هیات امنا در سال جاری رقم خورد.

یکی دیگر از مصوبات این جلسه، پیشنهادی بود که از سوی رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در خصوص ظرفیت پذیرش دانشجو در سال تحصیلی ۹۲-۹۳ مطرح شد که این پیشنهاد نیز به تصویب رسید. همچنین تعداد دانشجویان پذیرفته شده در سال تحصیل ۹۲-۹۱ در کلیه مقاطع نیز به تصویب هیات امنا رسید.

در این جلسه بودجه سال ۹۲ دانشگاه به تصویب هیات امنا رسید.


خبرگزاری ممتاز به نقل از آریا
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ