افزایش ۵۰ درصدی تولید محصولات کرمان خودرو

به گزارش تفسیری ممتازنیوز iبه نقل از باشگاه خبرنگاران جوان در تاریخ شنبه ۶ آبان ۹۱،

عضو هیئت مدیره شرکت خودروسازی کرمان خودرو از افزایش متوسط ۵۰ درصدی تیراژ تولید محصولات این شرکت طی امسال نسبت iبه سال های قبل خبر داد.

محمدرضا میرعلینقی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: کل محصولات کرمان خودرو در سال جاری iبه طور متوسط با افزایش تیراژ ۵۰ درصدی نسبت iبه سال های قبل همراه بوده اند.

وی تصریح نمود: شرکت کرمان خودرو iبه دلیل برخی محدودیت های بین المللی همکاری خود را با محصولات چینی ادامه داده و در این راه سعی نموده که iبهترین محصولات کیفی را وارد بازار ایران کند.

این عضو هیئت  مدیره کرمان خودرو همچنین از امکان برقراری ارتباط این شرکت با همکاران خارجی قدیمی خبر داد و افزود: توسعه ارتباط با شرکت فولکس واگن از برنامه های پیش روی این شرکت است.

علینقی در خصوص توقف تولید لیفان ۵۲۰ اظهار داشت: تولید این خودرو درخور شرکت لیفان چین متوقف شده و محصول لیفان ۵۳۰ با تغییرات اساسی و iبه روز شدن جایگزین این محصول شده که تولید انبوه این خودرو در ایران از برنامه های سال آینده کرمان خودرو محسوب می شود.

*تولید ۴ هزار و ۵۰۰ دستگاه لیفان ۶۲۰

مدیرعامل کرمان خودرو موتور همچنین در خصوص محصول لیفان ۶۲۰ گفت: این محصول در قبل با موتور ۱۶۰۰CC تولید می شد که هم اکنون با موتور ۱۸۰۰ CC جایگزین شده که مطابق خواسته مشتریان بوده و مورد استقبال قرار گرفته است.

علینقی افزود: برنامه ریزی امسال شرکت برای این محصول، تولید ۱۲ هزار دستگاه بوده که تا کنون ۴ هزار و پانصد دستگاه تولید شده است.

وی ادامه داد: پیش بینی می شود که تا  پایان سال ۱۰ هزار دستگاه لیفان ۶۲۰ تولید شود./عب


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *