افزایش تهدید، شکنجه و حذف فیزیکی منافقین ناراضی در لیبرتی

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کانون هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، یکی از جداشدگان گروهک تروریستی منافقین  که به تازگی از این گروهک گریخته است گفت: به دلیل دشواری فرار از کمپ لیبرتی نسبت به پادگان اشرف ،سرکرده گروهک منافقین دستور افزایش تهدید، شکنجه و حذف فیزیکی نیروهای ناراضی در این پایگاه را صادر کرده است.

یکی از جداشده های گروهک منافقین، سخت گیری سرکردگان این گروهک در کمپ لیبرتی را بسیار شدیدتر از زمان حضور در پادگان اشرف توصیف کرد و گفت: زمانی که در اشرف بودیم تناقض با سازمان و انتقاد از سرکردگان، با زندان انفرادی و شکنجه همراه بود اما ابراز مخالفت در لیبرتی مساوی با مرگ است.

وی ادامه داد: از آنجا که سرکردگان این گروهک تروریستی  قصد دارند به سازمان های بین المللی نشان دهند که اعضای این گروهک موافق تشکیلات منافقین هستند و به اختیار خود در این گروهک باقی مانده اند، با هر گونه مخالفت و تمایل به جدایی به شدیدترین حالت ممکن برخورد می کنند.

 گفتنی است  آمار مرگ و میر در کمپ موقت لیبرتی در مقایسه با پادگان اشرف افزایش یافته زیرا سرکرده منافقین معتقد است که از این مرحله به بعد هر یک از جداشده های این فرقه هزینه سنگینی برای منافقین به بار می آورد.

به تازگی سرکرده منافقین دستور داده تا در صورت مشاهده تناقض در اعضا یا تمایل به جدایی، فرد مورد نظر را از طریق صحنه سازی حذف کنند، از این رو به روش های مختلف و به راحتی دست به کشتن نفراتی می زنند که قصد جدایی از پادگان اشرف را دارند و درست به همین دلیل، لایه های حفاظتی زیادی بوجود آمده تا از فرار ناراضیان جلوگیری کند و همچنین برای پیشگیری از این اتفاق کنترل بر ذهن و رفتار نفرات شدت بیشتری یافته است.

شایان ذکر است به گفته جدا شدگان اخیر منافقین، تعداد زیادی از اعضای این فرقه از زندگی در زندان منافقین ناراضی هستند و خود را برای فرار آماده کرده اند.

اخبار اخبار جذاب

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.