افزایش رضایت مسافران از خدمت‌رسانی امداد خودرو سایپا

۱فروردین ۱۳،

مدیرعامل امدادخودرو سایپا خبر داد:

افزایش رضایت مسافران از خدمت‌رسانی امداد خودرو سایپا

مدیرعامل امداد خودرو سایپا از افزایش رضایت مشتریان از خدمات امدادی به مسافران نوروزی در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از عصرخودرو به نقل از  روابط عمومی سایپایدک، احمد کرفی در گفت‌وگویی با بیان این مطلب افزود: هدف اصلی گروه سایپا از اجرای طرح امداد نوروزی، حفظ آرامش خاطر و ایجاد اطمینان در مسافران نوروزی است به طوری که مرکز تماس امداد خودرو و مرکز تماس با مشتریان گروه سایپا در نوروز امسال در تمام ساعات شبانه‌روز در سه شیفت کاری آماده خدمت رسانی به مشتریان گروه سایپا می باشند.

عضو هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا ادامه داد: دارندگان خودروهای سواری سایپا در تمام ساعات شبانه‌روز می‌توانند با شماره تلفن‌های ۰۹۶۵۵۰ و ۸۴۴۴۴-۰۲۱ تماس بگیرند. بعد از اجرای طرح هم مرکز تماس با مشتریان گروه خودروسازی سایپا با شماره ۰۹۶۷۷۰ آماده دریافت نظرات هموطنان محترم دربارهٔ نحوه اجرای خدمات امدادی است.

وی با اشاره به اینکه تقریباً کلیه محورهای اصلی، فرعی و اتوبانهای کشور تحت پوشش خدمات امدادی سایپا قرار دارند، اظهار داشت: در طرح امداد نوروزی سال ۹۲ مشارکت انجمن‌های صنفی نمایندگی‌های سایپا بیشتر شده و دفاتر انجمن‌ها در همه استانها مسوولیت اجرا و نظارت بر این طرح را بر عهده دارند. همچنین تمام ناوگان امدادی امداد خودرو سایپا به سیستم کنترل هوشمند ( AVL ) مجهز می‌باشند و از طریق مرکز ستاد طرح و دفاتر انجمن‌های صنفی نمایندگی‌ها، قابل شناسایی و ردیابی می‌باشند.

وی گفت : به منظور تسهیل در دسترسی و سرعت عمل استقرار و چیدمان ناوگان امدادی استان‌ها با هدف پوشش حداکثری محورهای داخل و برون شهری توسط کارشناسان امداد خودرو و سایپایدک برنامه‌ریزی شده است.

مدیرعامل امدادخودرو سایپا گفت: بر اساس راهبردهای امداد خودرو سایپا در حوزه سنجش نظرات مشتریان، حوزه ارزیابی امداد خودرو سایپا با ساز وکارهای لازم طی تماس تلفنی به تمامی دریافت کنندگان خدمات میزان رضایت آنان از خدمات امدادی را روزانه مورد سنجش و ارزیابی قرار می‌دهد.

وی یاد آور شد: حوزه ارزیابی وظیفه نظر سنجی مشتریان از نحوه خدمات، عملکرد امدادگران، زمان انتظار مشتری از خدمات امداد، نحوه برخورد پرسنل مرکز پیام و امدادگران، توان فنی و تشخیص عیوب خودرو، کنترل تعرفه ها بر اساس نرخ مصوب شرکت و… را بر عهده دارد.

وی همچنین راه‌انداری مدیریت سیستم هوشمند ناوگان  (AVL)، تحلیل شبکه و جایگزینی مناسب استقرار پایگاههای ثابت، سیار و شبانه روزی و ایجاد واحد پیگیری جهت سرعت بخشیدن به خدمات امدادی، کاهش میانگین انتظار مشتریان به خدمات امدادی در حد استانداردهای جهانی را از دیگر عوامل موثر بر افزایش رضایت مشتریان اعلام کرد.

کرفی تاکید کرد: با تمهیدات اندیشیده شده، نمایندگی‌ها و ناوگان امدادی گروه سایپا در طول تعطیلات نوروزی برای خدمت‌رسانی بهتر به مسافرین نوروزی در آمادگی کامل به سر می‌برند.

عضو هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا تامین به موقع قطعات یدکی، سرعت در ارسال قطعات به تمام نقاط کشور توسط شرکت سایپا یدک و آمادگی کامل سیستم تماس ، کنترل عملیات و کارشناسان امداد خودرو سایپا را از دیگر اقدامات انجام شده در عملیات امداد نوروزی ۹۲ برشمرد که می‌تواند در افزایش رضایت مشتریان تاثیرگذار باشد. وی اظهار داشت: در امداد نوروزی امسال برای افزایش رضایت مشتریان خدمات امدادی به مسافران، آموزش‌های فنی گسترده به امدادگران، افزایش پایگاه‌های شبانه‌روزی، استانداردسازی استقرار پایگاه‌های امدادی و نصب سیستم هوشمند برروی ناوگان خدمات امدادی با موفقیت انجام شده است.

شنبه ۳ فروردین   ۲۲:۵۴

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *