افزایش شمار مبتلایان به کرونا در مازندران

ایسنا/مازندران کرونا اکنون با سرعت بیشتری در حال شیوع است و تعداد بیشتری از افراد را درگیر خود کرده به طوری که بیمارستان های برخی شهرها اعلام کرده اند دیگر طرفیت پذیرش ندارند،همچنان بی توجهی مردم به اصول و پروتکل های بهداشتی قربانیان کرونا را افزایش می دهد و خبری هم از واکسن برای این جلوگیری یا بهبود این ویروس نیست؛ در حال حاضر مازندران با ۴۸۸ بیمار کرونایی در بیمارستان های این استان در بخش قرمز جدول شیوع کووید ۱۹ کشور قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران،سید عباس موسوی رئیس  این دانشگاه، اعلام کرد: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۶۴ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

 وی افزود: ظرف همین مدت تعداد ۴۲ نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هم اکنون ۳۸۳ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۹۹ نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط‌ عمومی و امور بین ‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر ۱۰۵ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته در ۲۴ ساعت گذشته  ۵ بیمارجدید بستری و ۶ بیمار هم ترخیص شدند و  ۳۱ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایسنا، در حال حاضر ۴۸۸ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ