افزایش شکنجه حیوانات در انگلیس

در پی تداوم بحران اقتصادی و مشکلات مالی مردم، خانواده های انگلیسی، حیوانات خانگی خود را در خیابان ها رها می کنند زیرا از پس هزینه های نگهداری آنها، بر نمی آیند.

جام فرهنگی؛
انجمن حمایت از حیوانات در انگلیس اعلام کرد پارسال، ۴۰۵۹۵ حیوان خانگی، در خیابان ها رها شدند و شمار سگ ها و گربه های رها شده در خیابان ها، از سال ۲۰۰۷ تاکنون، ۶۵ درصد افزایش یافته است.
به گزارش این انجمن، هزینه نگهداری حیوانات خانگی غیر قابل تحمل شده و دوران سیاه این حیوانات در انگلیس، ادامه دارد و پیش بینی می شود تا پایان سال جاری میلادی، شش هزار سگ و گربه دیگر نیز در خیابان ها رها شوند.
به گزارش انجمن حمایت از حیوانات خانگی، ندادن غذا به حیوانات و بی توجهی به آن ها نیز رو به فزونی است و پارسال، شمار پرونده های ناشی از زجر دادن حیوانات، ۲۳ درصد افزایش یافت.
مدیر اجرایی این انجمن خیریه نیز گفت یافتن منزل جدید برای حیوانات رها شده در خیابان ها نیز دشوار شده است و مردم، علاقه چندانی به بردن حیوانات به منازل و نگهداری از آن ها، نشان نمی دهند.
منبع: واحد مرکزی خبر

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. mahsaa گفت:

    سلام مرگبر انگلیس کثافت های اشغال انقدرادمهای کثیفین این انگلیسی ها که ازارشون به مردم کم نیست حالا دارن با حیوانات بیچاره اینطوری رفتار میکنند بیشعورها ممنون از اینکه از طریق سایتتون مارو بیشتر اشنا میکنید با این احمق های روانی ممنون

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ