افزایش قیمت‌ بلیت‌ قطار بدون هماهنگی با رجاء

۱۸م آذر ،

افزایش قیمت‌های اعمال شده تازه در بعضی از قطارهای رجاء بدون هماهنگی و نظر این شرکت بوده است.

یک مقام مسؤول در شرکت قطارهای مسافری رجاء در گفت‌وگو با خبرنگار راه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این مطلب و با اشاره به افزایش قیمت‌های اعمال شده تازه در بعضی از قطارهای این شرکت اظهار کرد: افزایش قیمت بلیت بعضی از قطارهای این شرکت بدون هماهنگی و نظر رجاء، تنها در بعضی از قطارهای محلی و حومه‌یی و حدود پنج قطار بین شهری این شرکت اعمال شد.

وی افزود: این افزایش قیمت‌ ناچیز اعمال شده در بعضی قطارهای محلی که به صورت تحمیلی از سوی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران خدمات‌رسانی می‌کنند، تأثیری در جبران زیان‌های این شرکت ندارد.

این مقام مسؤول در شرکت رجاء ضمن ابراز نارضایتی از تغییرات اعمال شده اخیر قیمت در بعضی قطارها اظهار کرد: عمده زیان‌های رجاء از قطارها و مسیرهای پرمتقاضی‌تر همچنین خدمات دیگر ارائه شده این شرکت در سفرهای ریلی است.

وی گفت: با بررسی قیمت‌های اعمال شده تازه، شاهدیم که متأسفانه اختلاف قیمت در قطارهای رجاء با سایر شرکت‌های خصوصی با خدمات یکسان هنوز وجود دارد و این تبعیض آشکار در نگاه‌ها برای قیمت‌گذاری است.

این مقام مسؤول در شرکت قطارهای مسافری رجاء از کارشناسان و خبرنگاران حوزه حمل و نقل ریلی درخواست کرد تا با توجه به تثبیت قیمت‌ بلیت قطارهای این شرکت از سال ۱۳۸۳ تا سال قبل، برخلاف افزایش سالیانه قیمت بلیت قطارهای شرکت‌های خصوصی دیگر، بررسی کنند که آیا همسان سازی در قیمت‌ها با روش‌های اعمال شده انجام گرفته است یا خیر؟ و آیا رجاء با این وضعیت قیمت‌گذاری توان خدمت‌رسانی مطلوب و توسعه در بخش حمل و نقل ریلی مسافری کشور را به عنوان بزرگترین شرکت خصوصی با سهم بیش از ۶۰ درصدی جابه‌جایی‌ها در این بخش خواهد داشت؟

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *