افزایش قیمت بلیت هواپیما تنها یک پیشنهاد بود

سیبنا :در حالی که هفته گذشته خبر افزایش ۵۰ درصدی نرخ بلیت هواپیما اعلام شده بود، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان این موضوع را منوط به موافقت‌های نهایی اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد ایران معاون کالاهای سرمایه‌ای و خدمات زیربنایی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این‌که موضوع افزایش قیمت بلیت‌های هواپیما یک پیشنهاد بوده که به این سازمان ارائه شده است، ادامه داد: از این گونه پیشنهادات مرتب به ما اعلام می‌شود. همان طور که در قضیه لبنیات بارها پیشنهادات متعددی به ما ارائه شد.

وحید منایی با بیان این‌که البته درباره موضوع نرخ بلیت هواپیما کارگروهی مرکب از چند معاون وزیر یا حتی وزیر تصمیم گیری می‌کنند، گفت: در این زمینه اطلاعاتی نیز به ما ارائه می‌شود.

او با اشاره به این‌که این طور نیست که همه پیشنهادها به صورت قطعی عملیاتی شود، گفت: به نظر می رسد گرچه هزینه‌های سفر هوایی به دلیل افزایش نرخ ارز یا تحریم یا عوامل دیگر افزایش یافته است، اما مصرف کننده نیز نباید در این میان متضرر شود.

معاون کالاهای سرمایه‌ای و خدمات زیربنایی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان افزود: به نظر من افزایش نرخ بلیت هواپیما نمی‌تواند بیشتر از ۱۰ تا ۱۵ درصد باشد، ولی با این وجود هنوز تصمیم نهایی درباره آن گرفته نشده است.


آخرین اخبار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ