افزایش مبلغ عملیات همراه بانک صادرات

۱۱اردیبهشت،

بینا- بانک صادرات در راستای افزایش رضایت مشتریان و توسعه بانکداری نوین سقف مبلغ عملیات مالی همراه بانک را از ۵ میلیون ریال به ۲۰ میلیون ریال افزایش داد .

به گزارش بینا این بانک در راستای ارایه خدمات مطلوب و کاهش حضور مشتریان درشعب و افزایش سطح دسترسی آنها به خدمات بانکی از طریق ابزارهای الکترونیکی، ارایه خدمات از طریق همراه بانک را از سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و تا پایان اسفند ماه سال قبل بیش از یک میلیون نفر از مشتریان ضمن پیوستن به این سامانه، هر ماه به طور متوسط ۸میلیون تراکنش را از طریق آن انجام می دهند و این بانک به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان ، کاهش ترافیک و آلودگی هوا و تسریع در مبادلات مالی مشتریان سقف عملیات مالی در همراه بانک را از مبلغ ۵ میلیون ریال به ۲۰ میلیون ریال افزایش داد.
گزارش‌های دریافتی از عملکرد بانک در بخش فن­آوری اطلاعات نشان می‌دهند که به سبب استقبال شایان توجه مشتریان از سامانه یاد شده، این بانک وظیفه خود دانست تا خدمات ارائه شده از طریق همراه بانک را گسترش دهد. در این راستا از زمان انتشار یافتن اولین نسخه همراه بانک تاکنون چندین نسخه که در هریک قابلیت‌های تازهی ارائه شده بود را منتشر نمود. درحال حاضر آخرین نسخه نرم افزار، نسخه ۲٫۶ بوده و دارای امکاناتی از قبیل اطلاع از مانده حساب، صورتحساب (سه گردش آخر)، انتقال وجه بین حسابهای یک مشتری، انتقال وجه به حساب سپهری دیگران با سقف محدود روزانه، استعلام چک، تعیین مبلغ چک، پرداخت قبض از طریق حساب و کارت، خرید شارژ سیم کارت اعتباری از طریق حساب و کارت، دریافت اطلاعات سه شارژ آخر خریداری شده، اعلام نرخ ارز، اعلام مفقودی کارت)، دریافت و تغییر رمز حساب، اعلام سه تراکنش آخر حساب بصورت خودکار و روزانه در ساعت‌های ۸ صبح و ۴ بعداز ظهر و قابلیت تغییر تنظیمات برنامه می‌باشد.
شایان ذکراست بانک صادرات ایران به عنوان بانک برتر در زمینه توسعه و ارایه خدمات نوین نقش بسزایی در ارتقا سطح خدمات الکترونیکی داشته و دارد به گونه‌ای که ابزارهای الکترونیکی این بانک، به طور متوسط ۶۱ میلیون تراکنش شتابی مشتریان را انجام می‌دهند .

RSS
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *