افزایش ۱۰ درصدی ژتون غذای دانشجویان علوم پزشکی

مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت از افزایش ۱۰ درصدی ژتون غذای دانشجویان علوم پزشکی برای سال جاری خبر داد و گفت: نرخ اجاره‌بهای خوابگاه‌ها نیز هفته آینده مشخص خواهد شد.

 مهندس خدابنده در گفت‌وگو با ایسنا ضمن بیان این مطلب از افزایش ۱۰ درصدی ژتون تغذیه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی برای ترم تحصیلی جاری خبر داد و اظهار کرد: بر این اساس برای ترم تحصیلی جاری هزینه هر وعده صبحانه دانشجویان در دانشگاه‌های علوم پزشکی مبلغ ۸۸۰، ناهار و شام نیز ۱۷۰۰ تومان خواهد بود.

وی در ادامه تصریح کرد: ما در وزارت بهداشت غذاهای کم هزینه یا پرهزینه نداریم، در واقع منوهای مختلفی وجود دارد که نرخ همه غذاها یکی است؛ به طور کلی دانشگاه‌های ما حداقل دو تا چهار نوع منوی غذایی دارند که به دانشجویان ارائه می‌شود.

مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت همچنین با بیان اینکه به تمامی دانشجویانی که آموزش آن‌ها حضوری است، غذای دانشجویی داده می‌شود، گفت: حتی دانشجویان ساکن خوابگاه‌ها نیز می‌توانند از غذای دانشجویی استفاده کنند.

مهندس خدابنده در خصوص آخرین تصمیم‌گیری برای تعیین اجاره‌بهای خوابگاه‌ها در ترم جاری نیز گفت: در حال حاضر نرخ ژتون تغذیه دانشجویان برای ترم تحصیلی جاری به دانشگاه‌های علوم پزشکی ابلاغ شده است و میزان اجاره‌بهای خوابگاه‌ها تا هفته آینده تعیین تکلیف خواهد شد.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *