افشار زاده : از جمعه منتظر خبرهای خوش از کاروان ورزشی ایران باشید

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، بهرام افشار زاده به ایرناافزود:تا این لحظه انتظار مدال آوری از کاروان ورزشی ایران نداشتیم.

وی افزود: ما موفقیت های جوانان برومند ایران را تااین مرحله دقیقا تحت نظرداریم و دربرخی از رشته ها نتایج به دست آمده مافوق تصور بود و من از همین جا به این ورزشکاران و مسوولان این رشته ها تبریک گفته و آرزوی تداوم این موفقیتها را دارم.

وی در خصوص موفقیتهای حاصله از برگزاری رقابتهای اخیر گفت : از مهمترین این نتایج راهیابی الهه احمدی به مرحله فینال بود که به نظر ما رسیدن به این مرحله کم از قهرمانی در رشته تیراندازی ندارد.

افشار زاده افزود : همچنین کار نوشاد عالمیان که دو حریف را به راحتی پشت سر گذاشت به نوعی شاهکار محسوب می شد و این خبر ضمن بالا بردن رنکینگ این فرد می تواند برای خانواده پینگ پنگ بسیار ارزشمند تلقی شود.

وی گفت : همچنین جوانان ما در بوکس تاکنون بسیار خوب ظاهر شدند و از ناداوری شب گذشته در خصوص مظاهری که بگذریم، رشد بچه های ما نشانگر حساس شدن حریفان آنهاست و همین کارها منجر به این می شود تا داورها هم گاهی وقتها قضاوتهای نادرستی داشته باشند.

افشار زاده افزود: مجموع عملکردها نشان می دهد که برخی از فدراسیونها در راه رسیدن به موفقیت کارشان را درست انجام داده اند و در مقابل برخی فدراسیونها هم نقطه ضعفشان از همین نتیجه المپیکی ها مشخص می شود که باید کار بیشتری را برای رسیدن به قله های موفقیت در کارنامه خود به ثبت برسانند.

وی در خصوص رقابتهای روز جمعه گفت:در این روز دو نماینده خوب وزنه برداری کشورمان یعنی کیانوش رستمی و سهراب مرادی به روی تخته می روند و پیش بینی من این است که در این روز با توکل به خدا اولین مدال طلای کاروان کشورمان به ثبت برسد.

به گفته دبیر کل کمیته ملی المپیک کشورمان کسب مدال طلا در اولین روز کاری وزنه برداران روح جدیدی در کاروان ورزشی کشورمان خواهد دمید و روحیه رشته هایی همچون تکواندو و کشتی را بیش ازپیش بالا خواهد برد.

وی افزود : اگر پیش بینی من در خصوص کسب دو تا پنج مدال طلایی در این دوره درست از آب درآید در حقیقت ما بالاترین موفقیت را از ابتدای حضورمان در المپیک کسب کرده ایم .

افشارزاده در پایان تصریح کرد : اوضاع کاروان ایران بسیار خوب است و هر شب جلسات ارزیابی عملکرد ورزشکاران با حضور مسوولان و سرپرستان فدراسیونهابرگزار شده وموارد لازم برای رسیدن به نتیجه مطلوب طرح می شود.

ورزشی**۱۶۴۷**۱۵۹۰

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر ۸۰۲۵۷۵۶۶


ایرنا: خبرگزاری جمهوری اسلامی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ