افشاگری یک وزیر اسرائیلی از طرح ترور اسد

وزیر امور راهبردی رژیم صهیونیستی از طرح ترور ‘بشار اسد’ رییس جمهوری سوریه خبر داد و گفت: اسراییل گروههای مسلح سوریه را به ترور رییس جمهوری این کشور تحریک می کند.
به گزارش ایرنا از بیروت، ‘موشیه یعالون’ روز پنجشنبه در گفت و گو با رادیوی این رژیم، از حملات رسانه ای غربی و صهیونیستی علیه سوریه و فعالیت های مسالمت آمیز هسته ای ایران با حمایت آمریکا، پرده برداشت و در عین حال افزود: ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا اوضاع در سوریه هر روز بدتر از دیروز شود.

وی با اشاره به ادامه فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران افزود: باید از پیشرفت طرح هسته ای ایران به هر وسیله ای جلوگیری کنیم و این امر ضرورتا با جنگ محقق نمی شود، چرا که جنگ تنها یکی از چند گزینه و انتخاب آخر در برابر ایران است.

این وزیر صهیونیستی با اشاره به ادامه فعالیت های هسته ای ایران گفت: ما تا توقف کامل غنی سازی اورانیوم در ایران آرام نخواهیم نشست.

روزنامه صهیونیستی ‘هارتص’ هم با اشاره به درخواست رژیم صهیونیستی از آمریکا در مورد سوریه نوشت: مسوولان اسراییلی به آمریکا ابلاغ کرده اند که سقوط نظام بشار اسد بیش از بقای این نظام برای اسراییل منعفت دارد، از این رو از آمریکا خواسته اند در راستای تحقق خواسته های اسراییلی سعی و تلاش کند.

۲۶۱۵۱

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ