افشای راز تلخ زندگی مشترک بهنوش بختیاری در تلویزیون

راز تلخ زندگی مشترک بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری ، بهنوش بختیاری زندگی

بهنوش بختیاری در برنامه سه ستاره احسان علیخانی پرده از راز زندگی شخصی اش برداشت. بازیگر دوست داشتنی و پرانرژی کشورمان اینبار لحظاتی را با بغض جلوی دوربین ایستاد.

بهنوش بختیاری ، بهنوش بختیاری از بچه دارنشدنش گفت

بهنوش بختیاری : من دیگر مادر نمی شوم

بهنوش بختیاری عزیز که به عنوان بهترین بازیگر زن تلویزیون در سال انتخاب شد در برنامه سه ستاره به افشای یک راز از زندگی شخصی اش پرداخت! برنامه «سه ستاره» میزبان کاندیداهای معرفی شده در بخش بهترین بازیگر زن تلویزیون در سال ۹۴ بود.

احسان علیخانی مجری و تهیه کننده این برنامه به همراه آرش ظلی پور دیگر مجری آن در کنار کاندیداهایی مثلریما رامین فر ، بهنوش بختیاری ، مهراوه شریفی نیا و آزیتا حاجیان «سه ستاره» را پیش بردند.

بچه دار نشدن بهنوش بختیاری 

اما چند اتفاق مهم در این برنامه افتاد که یکی پرده برداری بهنوش بختیاری از یکی از اتفاقات ناراحت کننده زندگی اش بود. بختیاری که به خاطر بازی در «محله گل و بلبل» میهمان این برنامه بود در حالی که تلاش می کرد خودش را کنترل کند گفت:« من دیگر مادر نمیشوم و شانس این را ندارم که مادر شدن را تجربه کنم اما در محله «گل و بلبل» و با نقشی که داشتم توانستم این اتفاق را به شکل دیگری تجربه کنم.»

بهنوش بختیاری ، بهنوش بختیاری زندگی ، بچه دارنشدن بهنوش بختیاری

افشای راز بچه دارنشدن بهنوش بختیاری در برنامه سه ستاره

او که خیلی احساساتی شده بود و در بخشی از گفتگو بغض کرد و مورد تحسین احسان علیخانی برای تلاشش قرار گرفت. علیخانی همچنین به جسارت او در بیان احساساتش اشاره کرد و گفت:« شما یک بار در قاب «ماه عسل» صادقانه با مردم حرف زدید و چیزهایی را گفتید که شاید هرکسی جسارت مطرح کردنش را نداشت. همه مردم فکر می کنند که هنرمندان دعوا ندارند ، ناراحتی ، قهر ، آشتی ، طلاق و دادگاه ندارند و شما با جسارتی که داشتید با مردم و مخاطبتان در این زمینه صادق بودید.» پس از آن بختیاری از بزرگ ترین شانس زندگی اش یعنی همسرش گفت و رو به دوربین گفت:«من از همسر خیلی شانس آوردم و می خواهم از طریق این دوربین بگویم محمدرضا من عاشقتم و ممنون که هستی!»

بهنوش بختیاری ، بهنوش بختیاری از بچه دارنشدنش گفت

تا این لحظه ۴نظر ثبت شده
 1. محمدهادی گفت:

  سلام بعلت مشکلات مالی تا الان نتوانستم ازدواج کنم.آیا خانمی هست با من ازدواج کنم شرایط مالی من درک کن.من ۳۰سالمه.لیسانس حسابداری دارم.فعلا بیکار شدم درآمدی ندارم. سن خانم برام مهم نیست فقط درکم کن.شماره تماس من ۰۹۰۳۳۰۵۲۹۲۸. اگر ادم خیر میشناسید شماره تماس یا عابر بانک سپه من بهش بدهید ثواب داره (۵۸۹۲۱۰۱۰۶۰۸۹۶۴۴۲) قربانی هستم

 2. سلوم گفت:

  بخورمت بهنوش خانم

 3. sama گفت:

  واقعاجسارت وشهامت بخرج دادن.ارزومیکنم هیچوقت هیچکسی چنین مشکلی نداشته باشد.باارزوی معجزه ازسوی خداوندسبحان برای خانم بختیاری عزیز.اسمون زندگیت بی غبارخانم بختیاری عزبز.ممنون ازاینهمه صداقتی که دارید.

 4. mohammad reza گفت:

  خانم بختیاری یکی ازبهترین بازیگرهای ایرانه این خانم چقدر اطمینان نفس داره که پشت دوربین راز زندگی شو به زبون میاره .خانم بختیاری تو هر لباسی ویا هر مودی قرار بگیره برای ما باارزشه وقابل تقدیر .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ