افشین آخر فصل از فولاد جدا می‌شود/ ساختار باشگاه فولاد مثل آژاکس است!

حسین ابن قاسم در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص وضعیت بازیکنان سرباز فولاد تصریح کرد: در حال حاضر تمام بازیکنان فولاد دانشجو و دانش آموز هستند و فعلا مشکل سربازی نداریم. آرش افشین تنها بازیکنی است که در پایان مسابقات لیگ از فولاد جدا می شود و برای گذراندن خدمت سربازی به تیمی می رود که تیغ برنده تری در جذب سرباز داشته باشد.

وی با تکرار انتقادهای مجید جلالی نسبت به آینده بازیکنان جوان فولاد برای خدمت سربازی تاکید کرد: باید به باشگاه های سازنده که خودشان آکادمی دارند و از رده سنی نونهال تا بزرگسال بازیکن پرورش می دهند اجازه بدهند وظیفه خدمت سربازی این بازیکنان را هم بر عهده بگیرند؛ درست همانند کارخانه های بزرگ و یا برخی ادارات که بعد از دوران آموزشی نیروهای متخصص را جذب می کنند و به این ترتیب بازدهی کار هم بالا می رود.

سرپرست تیم فولاد خاطرنشان کرد: باید بین باشگاه های سازنده ای مثل فولاد که از نظر ساختار، زمین های تمرین، هتل و پرورش بازیکن مثل باشگاه آژاکس می ماند با باشگاه های مصرف کننده تفاوت باشد، وگرنه رویه کنونی باعث سرخوردگی می شود و ما هم مجبور می شویم برای اینکه در کورس قهرمانی قرار بگیریم بازیکنان گران قیمت و آماده را بخریم.

وی در پایان درباره بازی فولاد با سپاهان هم گفت: خوشبختانه شرایط خوبی داریم و برای این بازی آماده ایم. احتمالا آندره رینالدو و عبدالله کرمی را به خاطر مصدومیت در اختیار نداریم، اما سایر بازیکنان مشکلی ندارند. برای ما بازی با سپاهان حساسیت زیادی دارد و برای کسب سه امتیاز به زمین می رویم.

تیم های فوتبال فولاد و سپاهان امروز یکشنبه و در چارچوب مسابقات هفته سی و یکم لیگ برتر در اهواز به مصاف هم می روند.


MehrNews Rss Feed

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *