افضل: بعضی می‌خواهند به گیتی‌پسند بیایند و خود را نشان دهند

۱۰اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

alireza_giti_coach.jpg

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند معتقد است تیمی که می‌خواهد در مسابقات برون مرزی شرکت کند باید زودتر برایش برنامه ریزی کرد.

علیرضا افضل در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، در پاسخ به این پرسش که برای ادامه سرمربی‌گری تیم گیتی پسند درخواستی از طرف باشگاه ارائه شده است؟ اظهار کرد: هنوز با من تماسی گرفته نشده و برای ارائه برنامه کسی با من صحبت نکرده است، بعضی‌ها می‌خواهند به گیتی‌پسند بیایند و خود را نشان دهند من هم به آن‌ها می‌گویم قدمشان بر چشم!

وی که توانست با گیتی‌پسند قهرمان ایران و آسیا شود در خصوص رقبای این تیم در جام باشگاه‌های آسیا افزود: مطمئنا حریفان بیکار نبوده و به صورت مستمر تلاش می‌کنند، تیم ملی ایران و هر باشگاهی که مسابقات برون مرزی دارد باید با سرعت بیشتری برنامه ریزی کند تا بتواند چارچوب تیمش را شکل دهد و با آمادگی کامل پای به مسابقات بگذارد.

سرمربی گیتی پسند افزود: برای مثال تیم “چونبوری جی ایچ بانک” تایلند حاضر در جام باشگاه‌های آسیا که “شاپا” بازیکن برزیلی را در اختیار دارد تیمی نیست که بتوان بدون برنامه ریزی و تمرین مغلوبش کرد.

وی ادامه داد: گیتی پسند باید حداقل تا کنون وضعیت سرمربی تیمش را مشخص کند تا سرمربی بتواند برنامه ریزی کرده و بازیکنان تازه را جذب کند.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ