افضل: ثابت کردیم صدرنشینی صبا کاذب است

۳۰م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

علی افضل در گفتگو با مهر با اشاره به بازی روز قبل تیمش مقابل صبای قم اظهار داشت: ما بازی خوبی مقابل صبا از خود به نمایش گذاشتیم و تلاش کردیم که با پیروزی در این بازی اختلاف خود با صبا را در صدر جدول کاهش دادیم؛ تیم ما بازیکنان خوبی در ترکیب خود دارد و به دنبال کسب نتیجه در بازی‌های آینده است.

وی با اشاره به موقعیت‌های تیم گیتی‌پسند در این مسابقه ادامه داد: تیم ما در این بازی موقعیت‌های بسیاری را به دست آورد اما تنها از ۵ موقعیت استفاده کرد اما با توجه به موقعیت‌های بسیار خود شانس این را داشتیم که تعداد گل‌های خود را دو رقمی کنیم و اگر بازیکنان دقت می‌کردند، گل‌های بیشتری به ثمر می‌رساندیم.

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان با اشاره به شعارهای تماشاگران صبا علیه بازیکنان و کادر فنی این تیم اصفهانی بیان داشت: با پیروزی در این بازی پاسخ شعارهای تماشاگران تیم صبا که در بازی‌های اخیر به ما بی‌احترامی کرده و علیه ما شعار دادند را دادیم.

وی با بیان اینکه صدرنشینی حق تیم گیتی‌پسند است، اضافه کرد: با پیروزی در این بازی ثابت کردیم که صدرنشینی صبا کاذب است و صدرنشینی حق تیم ماست و امیدوارم در آینده به صدر جدول که حق ماست، برسیم.

گیتی‌پسند شب قبل در دیدار با صبای قم با نتیجه ۵ بر دو به پیروزی رسید و صدرنشین لیگ برتر فوتسال را در اصفهان متوقف کرد.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ