اقامه‌ نماز جمعه تهران به امامت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

تا ساعاتی دیگر نماز عبادی-سیاسی جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی در مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایسنا، تا ساعاتی دیگر نماز جمعه تهران به امامت حضرت آیت‌الله سید علی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود.

آخرین خطبه‌های نمازجمعه رهبر معظم انقلاب اسلامی در تهران به بهمن سال ۱۳۹۰ باز می‌گردد؛ آیت‌الله خامنه‌ای در این خطبه‌ها عمده سخنان خود را به موضوع بیداری اسلامی و مسائل تونس و مصر اختصاص دادند و خطبه‌ای به زبان عربی خطاب به مردم این کشورها ایراد کردند.

همچنین بر اساس اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قرار است پس از اقامۀ نماز عبادی-سیاسی جمعه این هفته راهپیمایی سراسری به جز در تهران در حمایت از اقتدار و صلابت جمهوری اسلامی در برابر آمریکا برگزار می‌شود.

در اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، آمده است:

«شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پی درخواست های مکرر مردمی از سراسر کشور اعلام می کند که پس از اقامۀ نماز دشمن شکن عبادی ـ سیاسی جمعه این هفته (۲۷ دی ماه) راهپیمایی سراسری «به استثنای شهر تهران» در حمایت مردمی از اقدام شجاعانه و باصلابت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شکستن هیمنۀ پوشالی طاغوت اعظم، آمریکای جانی و پشتیبانی از مؤلفه های قدرت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در تقابل با دشمنان کینه توز کشور و پاسداشت مجاهدت های خالصانه و شبانه روزی نیروهای مسلح ارزشی و مردمی جمهوری اسلامی ایران خاصّه سپاه مقتدر و مایۀ مباهات پاسداران انقلاب اسلامی به لحاظ شرایط ناشی از سقوط هواپیمای مسافربری و موج سواری رذیلانه سردمداران خون آشام شیطان بزرگ و مزدوران منطقه ای آن و همچنین ابراز و اعلام همدردی و تکریم خانواده های داغدار توأم با محکومیت هتاکی های بی شرمانه ساختار شکنان و وقاحت سفیر خبیث انگلیس مکار و روباه صفت، برگزارخواهد شد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در خاتمه از ملت همیشه در صحنه و قدرشناس ایران اسلامی دعوت می کند تا با حضور مثال زدنی و حماسی خود در این راهپیمایی سراسری «به استثنای شهر تهران» که پس از اقامۀ نماز دشمن شکن عبادی ـ سیاسی جمعه این هفته (۲۷ دی ماه) برگزار می شود؛ از مؤلفه های قدرت و اقتدار خود و حافظان نظم و امنیت عمومی حمایت کنند.»

به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایسنا، با توجه به اینکه امکان استفاده از پارکینگ‌های داخلی مجموعه مصلی جهت آماده‌سازی محل برای برگزاری مراسم راهپیمایی وجود ندارد، نمازگزاران می‌توانند برای عزیمت به مصلی از حمل و نقل عمومی و خطوط مترو (ایستگاه‌های شهید بهشتی و مصلای امام خمینی(ره)) استفاده کنند. همچنین مقرر شده برای پارک وسایط نقلیه از پارکینگ‌های مجموعه چهل‌سرا، پارکینگ مصلای شمالی و پارکینگ مجتمع امام خمینی(ره) و مجموعه بنیاد مستضعفان استفاده شود.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ