اقدامات تاکسیرانی برای ۲۲ بهمن

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

پرشین خودرو: همزمان با جشن سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۱۰۰ دستگاه ون در ۵ مسیر منتهی به میدان آزادی راهپیمایان را جابه‌جا می‌کنند.

به گزارش ممتازنیوز، ۵ مسیر ذکر شده به شرح ذیل است:

– مسیر شماره یک مبدا نصب ضلع جنوب میدان ولیعصر به سمت چهار راه ولیعصر ومقصد ضلع شمال چهار راه ولیعصر به سمت میدان ولیعصر

– مسیر شماره دو مبدا بزرگراه ستاری از تقاطع بلوار فردوس تا مقصد تقاطع جاده مخصوص به ورودی فرودگاه مهراباد

-مسیرشماره سه از مبدا میدان حر تا به سمت مقصد میدان انقلاب به سمت جنوب

– مسیر شماره چهار ازمیدان امام خمینی ابتدای خیابان فردوسی به سمت شمال و از ضلع جنوب میدان فردوسی تا میدان امام خمینی به سمت جنوب

– مسیر شماره پنج از میدان هفتم تیر ابتدای خیابان مفتح به سمت جنوب تا مقصد تقاطع انقلاب مفتح

به گزارش فارس، همچنین سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در جریان برپایی راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۲ ستاد گمشدگان را در مسیر بزرگراه محمدعلی جناح مدیریت می کند. بر اساس هماهنگی های صورت گرفته از ساعات نخستین روز سه شنبه گمشدگان به داخل سازمان تاکسیرانی هدایت می شوند، در صورتیکه تا انتهای راهپیمایی والدین گمشدگان پیدا نشدندآنها به مراجع ذی صلاح تحویل داده می شوند.
همچنین همزمان با پایان راهپیمایی و اذان ظهر سازمان تاکسیرانی امکانات برگزاری نماز جماعت را برای راهپیمایانی که در مسیر بزرگراه محمدعلی جناح قرار دارند فراهم کرده است. پهن کردن موکت و فرش برای بیش از یک هزار نمازگزار و پیش بینی شیرهای آب برای وضو گرفتن و سیستم صوتی از دیگر اقدامات این سازمان برای برپایی نماز ظهر و عصر روز ۲۲ بهمن است.
بر اساس تجربیات سال های گذشته، یک لاین عبوری از بزرگراه برای رفت و آمد خودروها در حین برپایی نماز جماعت باز می ماند.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ