وام ودیعه مسکن چند درصد است + سود اقساط (آذر ۱۴۰۰)

وام ودیعه مسکن چند درصد است

اگر میخواهید بدانید سود وام ودیعه مسکن چند درصد است و کسی که وام اجاره مسکن بگیرد نحوه پرداخت اقساط چگونه بوده و اقساط وام ودیعه مسکن چقدر است در ادامه با ما همراه شوید.

اقساط وام ودیعه مسکن

وام ودیعه مسکن چند درصد است

طبق اعلام سامانه تسهیلات اجاره مسکن در آذر ۱۴۰۰ نرخ سود وام ودیعه مسکن ۱۳ درصد است و مدت بازپرداخت آن برای تهرانی‌ها پنج ساله و برای سایر شهرها سه ساله میباشد که متقاضیان می‌تواند از طریق سایت https://www.tem.mrud.ir برای دریافت تسهیلات اجاره مسکن ثبت نام کنند.

نحوه پرداخت اقساط وام ودیعه مسکن به ۲ روش خواهد بود و اگر کسی وام را به صورت یکساله بگیرد فقط سود ۱۳ درصد را به طور ماهانه پرداخت می‌کند و باید اصل پول را سر سال به بانک پس دهد.

 روش دوم این است که افراد وام ودیعه مسکن را به صورت پنج ساله دریافت کنند که اصل و سود آن را در اقساط ماهیانه با نرخ سود ۱۳ درصد پرداخت خواهند کرد.

 در پاسخ به این سوال که اقساط وام ودیعه مسکن چقدر است باید گفت، در روش دوم با توجه به ۳ نرخ ۷۰، ۴۰ و ۲۵ میلیون تومانی که بر اساس شهر محل سکونت مستاجر برای وام اجاره درنظر گرفته شده است، مستاجران تهرانی ماهانه ۱,۵۹۰,۰۰۰ تومان (۵ سال)، کلان‌شهرها ۱,۳۴۰,۰۰۰ تومان (۳ سال) و سایر شهرها ۸۳۳,۰۰۰ تومان (۳ سال) پرداخت خواهند کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ