وام ودیعه مسکن چند درصد است + سود اقساط (شهریور ۱۴۰۰)

وام ودیعه مسکن چند درصد است

اگر میخواهید بدانید سود وام ودیعه مسکن چند درصد است و اگر کسی وام اجاره مسکن بگیرد نحوه پرداخت اقساط چگونه بوده و اقساط وام ودیعه مسکن چقدر است در ادامه با ما همراه شوید.

اقساط وام ودیعه مسکن

طبق اعلام سامانه تسهیلات اجاره مسکن در شهریور ۱۴۰۰ نرخ سود وام ودیعه مسکن ۱۳ درصد و مدت بازپرداخت آن برای تهرانی‌ها پنج ساله و برای سایر شهرها سه ساله است و متقاضیان می‌تواند از طریق سایت https://www.tem.mrud.ir برای دریافت تسهیلات اجاره مسکن ثبت‌نام کنند.

 نحوه پرداخت اقساط وام ودیعه مسکن به ۲ روش خواهد بود و اگر کسی وام را به صورت یکساله بگیرد فقط سود ۱۳ درصد را به طور ماهانه پرداخت می‌کند و باید اصل پول را سر سال به بانک پس دهد.

 روش دوم این است که افراد وام ودیعه مسکن را به صورت پنج ساله دریافت کنند که اصل و سود آن را در اقساط ماهیانه با نرخ سود ۱۲ درصد پرداخت خواهند کرد.

 در پاسخ به این سوال که اقساط وام ودیعه مسکن چقدر است باید گفت، در روش دوم با توجه به ۳ نرخ ۷۰، ۴۰ و ۲۵ میلیون تومانی که بر اساس شهر محل سکونت مستاجر برای وام اجاره درنظر گرفته شده است، مستاجران تهرانی ماهانه ۱,۵۸۵,۰۰۰ تومان، کلان‌شهرها ۱,۳۳۵,۰۰۰ تومان و سایر شهرها ۸۳۵,۰۰۰ تومان پرداخت خواهند کرد.

این خبر را از دست ندهید: قیمت امروز مسکن در مناطق ۲۲ گانه تهران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ