الاتحاد: نکونام دست به دامن کمیته‌انضباطی شد

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

این روزنامه اماراتی مدعی شد که نکونام برای پیوستن به الشارجه علیه استقلال به کمیته انضباطی فوتبال ایران شکایت کرده است.
الاتحاد: نکونام دست به دامن کمیته‌انضباطی شد
به گزارش افکارنیوز، در حالی که جواد نکونام یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد، از امارات خبر می‌رسد که او در آستانه بستن قرارداد با الشارجه است.

سایت‌ “الاتحاد” امارات در گزارشی نوشت: تماشاگران الشارجه در انتظار نهایی شدن قرارداد با جواد نکونام می باشند. او شب قبل وارد امارات شد و می‌خواهد در تست پزشکی باشگاه الشارجه شرکت کند تا قراردادش را با این تیم نهایی کند. او قرار است چهارمین بازیکن خارجی الشارجه باشد. باشگاه الشارجه در این فصل قصد دارد با بازیکنان خارجی کلاس بالا قرارداد امضا کند. نکونام هم یکی از آنهاست. نکونام در صورت پیوستن به الشارجه از بهترین خریدهای این تیم خواهد بود.

در ادامه گزارش این پایگاه اینترنتی اماراتی آمده است: جواد نکونام برای پیوستن به الشارجه مشکلی بزرگ پیش‌رو دارد و آن باشگاه کنونی‌اش استقلال است؛ چرا که با آبی پوشان تهران قراردادی دو ساله دارد و الان از حضورش در این تیم تنها یک سال می‌گذرد. البته او در قراردادش بندی را اضافه کرده است که در آن آمده چنانچه از تیمی خارجی پیشنهاد خوبی داشت، می‌تواند قراردادش را فسخ کند. این در حالی است که استقلال تهران اجازه نمی‌دهد، نکونام قرارداد خود را فسخ کند. همین مساله سبب شده تا کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران برای فسخ قراردادش و پیوستن به الشارجه به کمیته‌ انضباطی فوتبال ایران شکایت کند.

 

روزنامه الاتحاد

باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ