الزام دفاتر پیشخوان دولت به فروش سیم‌کارت دائمی ۱۶۳ هزار تومانی

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

روش اصلی همراه اول برای فروش سیم‌کارت،‌ فروش از طریق نمایندگی‌ مجاز از جمله دفاتر پیشخوان دولت است. این دفاتر به پایگاه اینترنتی شماره‌های همراه اول دسترسی دارند و موظف‌اند سیم‌کارت‌ دائمی را با قیمت تازه ۱۶۳ هزار تومان ثبت‌نام کنند.
 
 
روش پایه و اصلی همراه اول برای فروش سیم‌کارت،‌ فروش از طریق نمایندگی‌های مجاز از جمله دفاتر پیشخوان دولت است که به صورت حضوری انجام می‌شود.
 
زیرا برای فعال شدن سیم‌کارت حتما یک بار مراجعه حضوری برای احراز هویت و ثبت و تطبیق اطلاعات مشترک ضروری است و خرید به هر روشی که باشد مشترک یکبار ناگزیر به مراجعه حضوری است.
 
روش خرید مستقیم سیم‌کارت از شرکت همراه اول که از طریق پایگاه اینترنتی این شرکت و با انتخاب شماره گلچین انجام می‌شود، مرحله دیگری از فروش سیم‌کارت همراه اول است. در این روش اصل بر جست‌وجوی یک شماره خاص توسط متقاضی است؛ به معنی دیگر منطق این روش فروش شماره است نه فروش سیم کارت.
 
در واگذاری فروش سیم‌کارت‌های همراه اول به دفاتر پیشخوان دولت، این دفاتر به پایگاه اینترنتی شماره‌های همراه اول دسترسی دارند و موظف می باشند که سیم‌کارت‌های صفر دائمی از جمله ۰ و ۲ با کد روز (کد ۸) را با همان قیمت تازه اعلام شده (۱۶۳ هزار تومان) برای فروش به متقاضیان عرضه کنند.

ایستنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ