امدادخودرو ایران با راهیان نور همراه شد

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

 امدادخودرو ایران با راهیان نور همراه شد

امدادخودرو ایران با راهیان نور همراه شد

پرشین خودرو: همزمان با آغاز سال نو و سفرهای نوروزی، شرکت امداد خودرو ایران با استقرار بیش از ۷۰ ناوگان از اکیپ های نوروزی در طول مسیر بازدیدکنندگان راهیان نور همراه هموطنان خواهد بود.

به گزارش ممتازنیوز، امداد خودرو ایران بعنوان بزرگترین ناوگان امداد خودرویی کشور در ایام نوروز امسال نیز با استقرار اکیپ های امدادی خود، خدمتگزار بازدیدکنندگان در مناطق عملیاتی دفاع مقدس (راهیان نور) خواهد بود.
طبق برنامه ریزی های انجام شده در امداد خودرو ایران بیش از ۲۰ اکیپ مستقر در شهرهای اندیمشک، پل دختر، دزفول، شوش و سوسنگرد، تعداد ۱۵ اکیپ در شهرهای بهبهان و رامهرمز، تعداد ۱۰ اکیپ در شهرهای ایذه، باغملک و هفتگل، تعداد ۱۳ اکیپ در شهرهای سرابله، ایوان، ایلام ، مهران و دهلران و همچنین بیش از ۱۵ اکیپ در شهرهای آبادان و خرمشهر در ایام طرح امداد نوروزی بصورت سه شیفت و شبانه روزی حضور فعال و مستمر خواهد داشت.
در راستای حفظ و احترام به ارزش های میهن و دفاع مقدس خدمات ایاب و ذهاب و اجرت در تمامی مسیرهای منتهی به مناطق راهیان نور برای خودروهای سواری گروه ایران خودرو و سایر خودروهای درحال تردد در این مناطق رایگان خواهد بود.
هموطنان ارجمند در صورت نیاز به استفاده از خدمات امدادی می توانند با شماره سراسری ۰۹۶۴۴۰ بصورت ۲۴ ساعته تماس حاصل و از خدمات قابل ارائه امداد خودرو ایران بهره مند شوند.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *