امدادرسانی گسترده سایپا به مسافران نوروزی در استان مازندران

۱۴فروردین۱۳،

امدادرسانی گسترده سایپا به مسافران نوروزی در استان مازندران

حجم بالای تردد در استان‌های شمالی کشور از جمله مازندران، سبب می‌شود که عملیات امداد نوروزی در این استان نیز به بالاترین میزان خود در سال برسد.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از عصرخودرو به نقل از روابط عمومی سایپایدک، در تعطیلات نوروزی امسال ۴۰ نمایندگی سایپا در سراسر استان مازندران خدمات مورد نیاز را به دارندگان خودروهای سواری گروه سایپا ارائه داد.

نریمان فقیه عبداللهی، رییس انجمن صنفی نمایندگی‌های سایپا در مازندران در این باره می‌گوید: در طرح امداد نوروزی سال ۹۲ ، نمایندگی‌های استان مازندران با آمادگی کامل خدمات مورد نیاز را به مشتریان گروه سایپا ارائه دادند.

به گفته وی، ۳۹ امدادگر در تمام محورهای ارتباطی استان مازندران حضور فعالی داشتند به طوری که از شرق تا غرب استان، واحدهای امدادی سایپا مستقر شده‌اند تا در کوتاهترین زمان ممکن به ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان گروه خودروسازی سایپا بپردازند.

عبداللهی با بیان اینکه امسال خوشبختانه طی ۲ سال قبل با سرمایه گذاری شرکت امداد خودرو سایپا ناوگان خدمات امدادی به سیستم (Avl) مجهز شده که کنترل نظارت با کیفیت و دقت بیشتری انجام می گردد .انجمن صنفی استان مازندران با برنامه ریزی ، نظارت دوره ای از نمایندگی های کشیک و واحدهای امدادی در طول اجرای طرح را داشته است .

وی گفت: قطعات مورد نیاز برای دارندگان خودروهای سواری گروه خودروسازی سایپا که تعطیلات خود را در استان مازندران می‌گذرانند تامین شده است.

رییس انجمن صنفی نمایندگی‌های سایپا مازندران واگذاری ، اجرا و نظارت بر عملیات امداد نوروزی به انجمن‌های صنفی را یکی از اقدامات ارزشمند در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریان گروه سایپا برشمرد و گفت: در طول اجرای امداد نوروزی، نمایندگی‌های سایپا با تمام امکانات و نیروهای خود در خدمت هموطنان عزیز بوده تا با خاطری آسوده تعطیلات نوروزی را سپری کنند.

چهارشنبه ۱۴ فروردین   ۱۳:۱۶

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

نتیجه والیبال ایران و آرژانتین آنلاین نتایج زنده بازی ها