امسال، ۱۵۰ دستگاه ماینر غیرمجاز در آذربایجان‌غربی کشف شده است

مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان غربی گفت: ۱۵۰ دستگاه ماینر غیرمجاز در سطح استان از ابتدای سال جاری در راستای مقابله با مصارف غیرمتعارف شناسایی و کشف شده است.

امسال، ۱۵۰ دستگاه ماینر غیرمجاز در آذربایجان‌غربی کشف شده است

به گزارش ممتاز نیوز، طاهر کیامهر افزود: با مراکز غیرمجاز رمز ارز دیجیتال با قاطعیت برخورد می‌شود و کسانی که به صورت غیرمجاز از برق برای تولید رمز ارز استفاده می‌کنند، در انتظار جریمه های بسیار سنگین باشند.

وی با اشاره به تشدید نظارت‌ها بر فعالیت ماینرهای غیرمجاز در سطح استان افزود: نظارت‌ها برای شناسایی افرادی که به صورت غیرمجاز از برق برای تولید رمز ارز استفاده می‌کنند با جدیت بیشتری انجام خواهد گرفت و در صورت شناسایی جرایمی تا بیش از ١٠٠ برابر نرخ انرژی در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: با تلاش و همت اکیپ‌های مشترک شرکت توزیع نیروی برق استان با سایر دستگاه‌ها در سال گذشته نیز ۲۸ مرکز استخراج غیرمجاز رمزارز شناسایی و ۴۵۹ دستگاه جمع آوری شد که توان مصرفی بیش از پنج هزار و ۷۴۷ مگاواتی داشتند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اضافه کرد: ماینرهای غیرمجاز منجر به افت شاخص‌های کیفی برق شده و احتمال ایجاد خسارت در تجهیزات و وسایل برقی سایر مشترکان را افزایش می‌دهند.

کیامهر گفت: شهروندان در صورت اطلاع از فعالیت این مراکز، موضوع را با شماره‌گیری سامانه ۱۲۱ اتفاقات شرکت توزیع نیروی برق و یا شماره همراه ۰۹۰۱۸۳۹۳۸۵۸ به حراست و یا با شماره گیری ۳۱۱۰۴۲۷۷-۰۴۴ به دفتر روابط عمومی این شرکت اطلاع دهند و علاوه بر یاری رسانی خادمان خود در صنعت برق جهت تامین برق پایدار پاداش معرفی مراکز استخراج غیرمجاز دریافت کنند.

انتهای پیام/


رمز ارز و بورس

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.