امشب در ۹۰ پخش می گردد+عکس

۰۹اردیبهشت،

عادل فردوسی پور اولین گفت و گوی فوتبالی اش را در همه سال های پخش برنامه ۹۰ با علی پروین انجام داد.

علی پروین که سه شنبه از ایران به مالزی می رود تا اولین نشان آسیایی اش را ببرد  ، روز قبل مهمانی ویژه داشت. عادل فردوسی پور به همراه تیمش به دفتر علی پروین رفت تا با او همکلام شود. 

فردوسی پور ابتدا قصد داشت تا سلطان قرمز ها را به برنامه اش دعوت کند اما پروین به دلایلی که تقریبا همه به خوبی می دانند ، بسیار جلوی دوربین راحت نیست و ترجیح می دهد در پخش زنده روی آنتن نرود برای همین دقایقی او و تیم عادل فردوسی پور به گفت و گو نشسته اند و علی پروین در این گفت و گو دربارهٔ این جایزه ، روزهای دوست داشتنی فوتبالش و از همه مهمتر دربارهٔ ترس از هواپیما حرف زده است. پروین در بخش هایی از این مصاحبه از این گفته که چطور وقتی خبر را شنیده باور نکرده و از اینکه از پرواز می ترسد ولی به عشق مردم ایران این سفر را پذیرفته و تمام طول سفر می خواهد پاهایش را در هواپیما بالا بگیرد تا ترسش کمتر باشد و …

البته قرار شده در این سفر یک چهره خبری و مهدی نبی همراه علی پروین در پرواز بیزتس کلاس باشند تا سلطان بسیار ترسی از هوا و هواپیما نداشته باشد و هر وقت هم ترسید به قول خودش با:« ۴ تا از اون علی پروینی ها!» ترسش را خالی کند!

منبع: خبرآنلاین 


نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *