امیدوارم به بازی با پرسپولیس برسم /چاره ای جز بردن پرسپولیس نداریم

۲۸م آذر ،

مهاجم تیم فوتبال ملوان بندر انزلی گفت: پزشکان ملوان در تلاش می باشند تا به بازی با پرسپولیس در جام حذفی برسم و امیدوارم که در این دیدار حساس و مهم حاضر باشم.

سید جلال رافخایی مهاجم ملوان در گفتگو با خبرنگار ورزشیممتازنیوز، اظهار داشت: متاسفانه در آستانه بازی با پرسپولیس مصدوم شدم و در تمرینات اخیر تیم حاضر نبودم.

پزشکان ملوان در تلاش می باشند تا مرا به بازی با پرسپولیس برسانند و امیدوارم این اتفاق بیفتد چون بسیار دوست دارم در بازی حساس و مهم با پرسپولیس در جام حذفی حاضر باشم و برای ملوان بازی کنم.

وی افزود: پرسپولیس در هفته های اخیر شرایط خوبی نداشته چون در کادر فنی شان تغییراتی داشته اند اما بچه های ملوان به وضعیت حریف کاری ندارند بلکه شرایط خودمان را در نظر می گیریم.

در حال حاضر شرایط بسیار خوبی داریم و بچه ها انگیزه بسیار بالایی دارند تا پرسپولیس را در تهران شکست بدهیم و راهی مرحله بعد شویم.

هر چند بازی در تهران است و کار سختی در پیش داریم اما چاره ای جز بردن پرسپولیس و صعود به مرحله بعدی مسابقات نداریم چون دنبال قهرمانی در جام حذفی هستیم.

رافخایی در پایان گفت: بازی با پرسپولیس در جام حذفی برای ما بسیار مهم است و از هواداران ملوان می خواهم تا در تهران حاضر شوند و از ما حمایت کنند تا بتوانیم در این بازی مهم و سرنوشت ساز موفق شویم./مح


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *