امیرعبداللهیان:سوریه با قوت در مسیر مبارزه با تروریسم گام برمی‌دارد

به گزارش خبرگزاری مهر، جانگ زی جون در دیدار با حسین امیرعبداللهیان با اشاره به تحولات منطقه خاورمیانه ضمن بیان دیدگاههای خود بر اهمیت تبادل نظر با جمهوری اسلامی ایران بعنوان یکی از کشورهای مهم منطقه تاکید کرد.

وی گفت: برخی طرفها  بدنبال حضور بلند مدت خود در منطقه هستند. قائم مقام وزارت امور خارجه چین تصریح کرد: مطمئنا تحولات منطقه و روی کار آمدن دولتهای مردمی مورد نظر برخی طرفها نبوده و تحولات در سوریه نیز در راستای همین سیاستها اتفاق افتاده است.

وی از تلاشهای جمهوری اسلامی ایران در پیگیری و حل و فصل سیاسی تحولات سوریه تقدیر کرد.

معاون وزیر خارجه کشورمان با بیان دیدگاههای جمهوری اسلامی ایران در خصوص تحولات منطقه و تشریح حوادث تاکید کرد: سوریه با قوت در مسیر مبارزه با تروریست گام برمی‌دارد.

امیرعبداللهیان افزود: حمایت جمهوری اسلامی ایران از مردم سوریه و اصلاحات بشار اسد در محور مقاومت با قاطعیت ادامه می یابد و شرایط امروز سوریه بگونه ای است که دشمنان مردم سوریه از ادامه سیاستهای خود ناامید شده و اکنون پیروزی مردم آن کشور آشکار شده است.

معاون عربی و آفریقایی وزارت امور خارجه کشورمان در این دیدار ضمن تقدیر از حمایت های سیاسی چین در قبال سوریه بر اهمیت مواضع مشترک جمهوری اسلامی ایران و چین در حمایت از سوریه تاکید کرد.


MehrNews Rss Feed

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ