انتخاب دبیر کمیسیون اقتصادی و زیر بنایی شورای اطلاع رسانی دولت

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

محمد متین، دبیر کمیسیون اقتصادی و زیر بنایی شورای اطلاع رسانی دولت شد.

خبراقتصادی:با رای اکثریت قریب به اتفاق روسای مراکز اطلاع رسانی وزارتخانه ها و دستگاههای اجرایی اقتصادی و زیر بنایی دولت یازدهم، محمد متین مشاور وزیر و رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت اقتصاد به عنوان دبیر این کمیسیون برگزیده شد.

به گزارش خبر نگار ما در جلسه ای که صبح امروز در محل دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت و با حضور روسای مراکز اطلاع رسانی وزارتخانه های ارتباطات و فناوری اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی، جهاد کشاورزی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، راه و شهرسازی، صنعت ، معدن و تجارت، نفت، نیرو، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزارشد پس از بحث و بررسی در خصوص دستورالعمل فعالیت دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت در دولت یازدهم، در خصوص تعیین دبیرجدید کمیسیون زیربنایی و اقتصادی شورا در دولت یازدهم رای گیری بعمل آمد که در نتیجه با رای اکثریت قریب به اتفاق حاضران محمد متین مشاور وزیر اقتصاد و رئیس مرکز اطلاع رسانی این وزارتخانه بعنوان دبیراین کمیسیون انتخاب شد.

متین تا پیش از ورود به مجموعه وزارت اقتصاد به ترتیب مسئول طرح و برنامه در گروه های تلویزیونی سیما، طراح و تهیه کننده برنامه های معارف شبکه های اول، دوم و پنج سیما، دبیر شورای سیاستگذاری فرهنگ تحول اداری، مشاور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، رئیس شورای دبیران خبرگزاری ایکنا، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره وزارت احمد مسجد جامعی، مدیر دانشنامه دانشگاه شهید بهشتی، معاون فرهنگی و مشاور عالی رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه شهید بهشتی بوده است.

محمد متین در سال ۱۳۸۴ به عنوان مدیرکل حوزه ریاست روابط عمومی و امور بین الملل سازمان امور مالیاتی کشور برگزیده شد و تا پیش از انتصاب به مسئولیت اطلاع رسانی وزارت اقتصاد توسط وزیر امور اقتصادی و دارایی در آن مسئولیت نقش آفرینی کرده است .

دبیرکمیسیون اقتصادی و زیر بنایی شورای اطلاع رسانی دولت که در دوره وزارت داوود دانش جعفری به عنوان مدیر نمونه ملی کشور انتخاب شده بود دارای دانشنامه کارشناسی با احراز رتبه اول دانشکده حقوق در دانشگاه شهید بهشتی و کارشناسی ارشد حقوق عمومی است.

محمد متین تاکنون سه جلد کتاب با عناوین مجموعه مقالات مطبوعاتی دهه هفتاد، نوزائی از منظر فقه و حقوق و گوهر اعتدال تالیف کرده است.


khabareghtesadi.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *