انتشار تصویری نصفه و نیمه از فریبرز عرب‌نیا در نقش شهید چمران

۷فروردین ۱۳،

سایت رسمی فیلم سینمایی ˝چ˝ به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا، تصویری نصفه و نیمه از بازی فریبرز عرب‌نیا در نقش شهید چمران را منتشر کرده است.

به گزارش هنرآنلاین، فیلمبرداری فیلم سینمایی “چ” ۲۰ آذرماه به‌ پایان رسیده و ابراهیم حاتمی‌کیا اکنون در حال پیشبرد ساخت جلوه‌های ویژه بصری برای فیلمش است که بر اساس اعلام پایگاه اینترنتی رسمی “چ” تا ۲۳ اسفندماه، ۵۰ درصد پیشرفت داشته است.

پیش از این تنها یک عکس نیم‌رخ از گریم فریبرز عرب‌نیا برای بازی در نقش شهید چمران انتشار یافته بود و به‌نظر می‌رسد عکس نصفه‌ و نیمه ضمیمه شده، دومین تصویر از شهید چمرانِ حاتمی‌کیاست.

“چ” ابراهیم حاتمی‌کیا دو روز و دو شب از زندگی شهید چمران را در جریان یکی از عملیات‌هایش روایت می‌کند و بسیاری منتظر می باشند تا پس از سال‌ها یک فیلم جنگی را از وی روی پرده سینماها ببینند.

بازیگران اصلی فیلم سینمایی “چ”، فریبرز عرب‌نیا در نقش شهید چمران، سعید راد در نقش شهید تیمسار فلاحی، بابک حمیدیان، امیر دلاوری و مریلا زارعی می باشند.

گروه تولید فیلم سینمایی‌””””””” “:”چ در تلاش بود که نسخه نهایی این فیلم به جشنواره فجر برسد و اولین نمایش خود را در این فستیوال سینمایی تجربه کند اما مراحل فنی و بخصوص تدارک جلوه‌های ویژه طولانی چ چنین اجازه‌ای را به دست‌اندرکارانش نداد.

انتهای پیام/۳۴


آخرین خبرها
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ