انتشار تیزر آلبوم محسن چاوشی خبرساز شد

۱۲ام بهمن ،

تیزر پر سر و صدای آلبوم «من خود آن سیزده ام» محسن چاوشی از سوی تهیه کننده این اثر در چند فیلم سینمایی شبکه سینمای خانگی انتشار یافت تا این خواننده ضمن نارضایتی از تولید این تیزر، اطلاع رسانی در مورد آلبومش را به عهده تهیه کننده آلبوم قرار دهد.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: تیزر پر سر و صدای آلبوم «من خود آن سیزده ام» محسن چاوشی از سوی تهیه کننده این اثر در چند فیلم سینمایی شبکه سینمای خانگی انتشار یافت تا این خواننده ضمن نارضایتی از تولید این تیزر، اطلاع رسانی در مورد آلبومش را به عهده تهیه کننده آلبوم قرار دهد.

«هیچ مسئولیتی در زمینه اطلاع رسانی آلبوم نداریم!»

او اعلام کرد که دیگر در زمینه این آلبوم هیچ مسئولیتی ندارد. این خواننده شب قبل و پس از انتشار یافتن این تیزر ویدئویی روی صفحه شخصی اش در شبکه های اجتماعی نوشت: «این تیزر بدون اطلاع قبلی پایگاه اینترنتی رسمی و محسن چاوشی از سوی تهیه کننده انتشار یافته است. از این پس پایگاه اینترنتی های رسمی محسن چاوشی در مورد اطلاع رسانی این آلبوم تضمینی نخواهند داشت. تمامی امور آلبوم به تهیه کننده واگذار شده و در این زمینه مسئولیتی نداریم.»

این در حالی است که تصویر محسن چاوشی که به صورت انیمیشنی در این تیزر استفاده شده بود، در لحظات آخر به خواست خود این خواننده از این تیزر حذف شده است. به نقل از تهیه کننده این آلبوم، اثر تازه محسن چاوشی تا اواخر بهمن ماه سال جاری در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد شد.


مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *